şükela:  tümü | bugün soru sor
  • dün gittiğim dj denden ile 90'lar pop gecesinde tanıştığım, adı irem olan hatun, buraları okuyorsan dön bana. ne güzel eğleniyorduk, dans ediyorduk, bir anda kayboldun. göt gibi bıraktın beni. ısmarladığım biranın parasını ver lan bari.
  • hala o aptal yere giden var mı derken, entry'de gidenlerin olduğunu gördüğüm barımsı.

(bkz: dorock xl'de kör eden kaza)
  • rezalet başlığı açılmaktan son anda vazgeçilmiş sitemli entry.
  • dorock xl gibi leş bir mekana insanların hala gittiğini bizlere göstermiştir. irem hanımı tebrik ediyorum en azından leş mekanda birayı bedavaya getirmiş.
  • yeni bir, selamün aleyküm dilara ben mustafa vakası ile karşınızdayız sayın suserler.
  • o kızla dorock xl gibi mekanlarda tanışan diğer mağdurların da bulunduğu aşikardır

neden mi?

bar ortamında bilinen en eski taktiktir. gece dışarı çıkmak isteyen, ama cebinde parası olmayan ılıksu ablanın, playbook defterindeki garanti numaradır.

ılıksu bara girer, gecelik limiti 5 bira filandır, cebindeki para ise en fazla mekandan taksiyle eve dönecek kadardır, burası önemli, çünkü olası bir sorunda, olay yerinden hızla uzaklaşmak mühimdir.

cebindeki meblağdan emin olan ılıksu, çevresini süzer, genelde tek veya iki üç sap arası güruhun olduğu noktada bulunur, bakan birisi varsa oltaya düşmüştür zaten. yarı gönüllü gibi yaklaşır kurbanına, sohbete başlanır da, kuru kuruya gitmez, tabii centilmen avımız bir şeyler ısmarlar.

ılıksu dans olayına girer, çünkü ortadan kaybolmak için uygun anı en rahat yakalayacağı yerdir. olmadı lavaboya gitmek, bir arkadaş mekanın dışından aradı vb bahanelerle çevrenizden uzaklaşır, ve centilmen kahramanımız bir maceradan daha mal elinde geri döner.

emin ol dostum, ılıksu muadili çok kadın tanıdım, ilk başta benim de boşa giden bira vb masraflarım oldu, sonra bira içmeye gittiğim mekanlarda sahnede boy gösterince, mekancısından, barmenine bir çok kişi sayesinde gözüm açıldı. emin ol ılıksu karşılaşacağın en softcore tehlikedir, bunların eve davet edip, bir anda seni taciz suçuyla polise şikayet eden, istediği parayı koparmak için rezalet çıkaran kaynarsu modeli de vardır.

sözün özü, girmeyin böyle olaylara, gidin eğlenin, paranızı kendinize ve gerçekten bildiklerinize harcayın. veya baktınız genç bir çift, ceplerinde para yok, birer birayla eğlenmeye çalışıyor, onların eğlencesine katkıda bulunun, ben öyle yapıyorum.

hazır yeri gelmişken, helloween konserindeki üniversiteli çift, dört bira parası size helal, hoş olsun.