şükela:  tümü | bugün
112 entry daha
  • sevgili olmak için "düşünmem lazım" diyen birine para ve zaman harcamak net kerizliktir. aşk, zamanla gelişen bir şey değildir arkadaşım. alev gibi düşün; önce yükselir, zamanla yavaş yavaş söner. en başta seni sevmeyen bir insan, zamanla sevmeyecektir.

keriz olmayın amına koyayım ya... bu kadar aptal mısınız?
  • ayda 100 dolar bile etmiyor. sorunu doğru tespit etmişsin. en az 3’e falan katlaman lazımdı o miktarı. ne insanlar var ya.
  • 8 ayda 56k usd harcayan ve bosanan biri olarak, para yerine konur ama harcanan zaman...
  • kızlar kusura bakmasın en fazla 3. buluşmada hesabı ödetirim. 4 ay para yedirmen kızın kevaşeliği değil senin kerizliğin dostum.
  • o parayı kendi isteğiyle harcayan erkeğe insan okumayı öğretir. insan okumak. kadın okumak.

öyle gözlerin harfleri görüp geçtiği bir okuma değil yani bu. önce okumayı öğrenecen.
  • böyle saydıysan gayet normal
  • 2600 lira paramı, 4 ayda 26 bin lira harcamış olsam yine de lafını etmem. kendi öz iradenle bu parayı harcıyorsun, üç beş kuruş ile insanları satın alabileceğini mi sandın
  • 4 ayda 2.600tl harcayıp başlığı açacak kadar ağlıyorsan git kendine bak önce. 2.400tl artık para sayılmıyor ne yazık ki.
  • 2 bini geçtim bi de 600 lirayı da hesaplamış. kız çok haklıymış ben de olsam asla ve asla sevgili olmam.
  • malsın niye harcıyosun ki bi şey mi lütfediyor bu kız. senin ne kadar işine geliyorsa onun da o kadar geliyor. sakat mı müşkül mi siktir edin ödesinler bi zahmet yedikleri içtikleri şeyleri
124 entry daha