şükela:  tümü | bugün
  • yayınlanmakta olan halk arenası programına katılan konuklardan chp trabzon milletvekili haluk pekşen tarafından, bu yolsuzluğa bulaşmış ve zarrab'la adı geçen bu üç bakanın, gidip itirafçı olmasınlar diye yurtdışına çıkış yasaklarının "çaktırmadan" interpol kayıtlarına koyulduğu iddia edildi.
  • kimse çıkıpta bir şey yazmamış. bu bir bakanın milyon dolarlar avrolar almaktan büyük bir olay. niye iki mesaj var bu konuda. ekşi sözlük yazarlarıda kafayı yedi.

    adamlar seçtikleri bakanlara güvenmiyorlar, üstelik bakan konumundaki adam, sahip olduğu yetki ve gücü kullanmasına mani oluyorlar. üsteklik milletvekili olarak o konumda :)

    bakan deyince normalde milletvekilleri, sırf birilerin korkusundan yurt dışı yaşağı getirildi.
  • doğru olduğunu düşünmediğim durumdur. adamlar türkiye'de zaten rahat, mevcut iktidar bunları yargılasa ortalık kirli çamaşır kaynar. adamlar neden gidip ötsün ki? baştaki herif ve koyunları olduğu sürece ne yaparsa yapsınlar tehlikede değiller zaten.
  • bizim evin kirasını elden ödüyoruz ki aq adamı fazla vergi vermesin diye... yani demem o ki üçü beşi ev sahibi kaçırırken bile dikkat ederken bu davar bakanlar rüşvet paralarını bizzat banka havaleleri ile almışlar.

    siz buna güç sarhoşluğu olarak adlandırabilirsiniz ama uzun herif işini şansa bırakmak istemiyor bu geri zekalı bakanlar yurt dışına çıkıp yakalanırsa bu işin net biçimde kendi lerine dayanacağının farkında