şükela:  tümü | bugün soru sor
 • neden olmasın? şu videoyu izledikten sonra bizim de başarabileceğimizi düşündüğüm durum. https://twitter.com/…tatus/1070222851939205120?s=19

  tek yapmamız gereken stada gelen insanlara yanlarında ufak bir oyuncak getirmelerini söylemek, maç başlayınca da bunların sahaya atılmasını sağlamak.. daha sonra bu oyuncaklar doğu da ihtiyacı olan yerlere kulüpler tarafından gönderilecek..

  şu hesabı takip ettikten sonra bunun ne kadar güzel bişey olduğunu hepiniz anlayacaksınız. https://instagram.com/…e_share&igshid=1igjch2dz1gdl

  lütfen destek olun, lütfen hep beraber güzel bişey yapıp minik kardeşlerimizi sevindirelim.

  edit: oyuncak ihtiyacının yaşamsal bi faaliyet olduğunu söylemedim, orada ki insanlar oyuncaksız yaşayamıyor da demedim ama yaşamak nefes almakta değildir, orada ki çocukların da bi nebze yüzü gülsün istedim.. ve bu oyuncak kardeşliği hesabından ve izlediğim videodan etkilenerek bu başlığı açtım.. beşiktaş taraftarı umarım ilgi çekmek için bunu yapar, güzel şeyler tabi ki ilgi çekmeli.. sever böyle şovları edasında beşiktaş taraftarını da eleştirmekte herhalde 6-7 iq seviyesinde bi canlının yapacağı tespittir.. sen gidip '' bayan değil karı '' başlığında duyar kasabilirsin, gölge etme yeter..
 • ülke futbolunun işe yarar tek etkinliği olur.
  başarılır umarım
 • yorulmadık mı ahmet kural konuşmaktan? sıla konuşmaktan? şeyma, acun, arda,magazin, siyaset konuşmaktan? hep beraber gündeme getirip güzel bişey yapsak olmaz mı? tek yapmamız gereken bu..
 • böyle bir durumu organize edebilecek birileri var ise parçası olmaktan gurur duyarım.
 • hergün canlanması için uğraşacağım başlık. demiyorum ki '' 1.90 boyunda seksi erkek'' başlıklarına yazmayın, yazında buraya da yazın..
 • var'a gidilerek iptal edilecek olan kampanyadır.
 • beşiktaş bu hareketi van depremi için yaptığın da "sahaya yabancı madde" atıldığı için ceza verilmişti. futbol kulüpleri ve futbolcular tarafından yapılması elzem ve güzel bir şey olsa da sahaya atılan oyuncaklar yüzünden muhtemel saha kapatma cezası ufukta görünmektedir.
 • çok duygulandım ya muhteşem bir kampanya. bırakın böyle ilgi çekmek için yapılan saçma sapan kampanyaları kardeşim. önce kendine bir sor oyuncak ihtiyaç mıdır? maslow’un ihtiyaçlar hiyerarşisi var malumunuz. bir adet çin mali sahaya atılan oyuncak bu piramitte nereye oturur acaba. sanırım arkadaşın oyuncak fabrikası var. yoksa nakit yardım yapmak yerine böyle saçma sapan bir yardımın kime ne faydası olur çözebilmiş değilim ben.

  he ama tam ilgi manyagi beşiktaş taraftarına yakışır hareket. onlar yapabilirler sıkıntı yok. alıştık bu hallerine.
 • cocuklari sevindirmekten daha güzel ne olabilir ki yasadigimiz bu dünyada..
  maca gitmekten nefret ediyorum normal sartlarda ama bu etkinlige katilmak icin bile bütün maclara gidebilirim...

  bence süper bir sosyal sorumluluk projesi