şükela:  tümü | bugün
  • tanimadigim halde sabah sabah beni dusuncelere daldirmis, allah sifasini versin diye kendisine dualar ettigim yazar. moralini, mutlulugunu yasam enerjisini yuksek tutsun, allah'tan umit kesilmez.

(bkz: #42536590)

yıllar sonra gelen edit: çok şükür iyileşmiş arkadaşımız. çok şükür yenmiş hastalığını... ömür boyunca sağlık ve mutluluklar diliyorum. allah büyük. rahmeti sonsuz.
  • hastalığıyla çok üzmüştür. entrisini okurken aklıma bir filmde unutamadığım bir sahne geldi. karısı ağlayarak prens olan eşinden savaşa gitmemesini ister. eşi de beşikteki bebeğine bakarak savaşmak istemediğini, oğlunun büyüdüğünü, kızların peşinden koştuğunu görmek istediğini söylemişti.

umuyorum ki iyileşeceksin; oğlunun kızların peşinden nasıl koştuğunu eşinle birlikte göreceksin..
  • umarım iyidir, umarım herşeyi yolundadır ve umarım şu an en mutlu zamanlarını yaşıyordur ailesi ve sevdikleriyle. ve umuyorum ilerde de daha çok mutlu dolu dolu bir hayat onu bekliyordur.

kendisini merak ediyor sağlık ve mutluluklar diliyorum.
  • acil şifalar dilediğim sözlük yazarı kardeşimiz. babam da bu illetin farklı türüyle savaşıyor. galip geleceksiniz eminim.
  • güçlü bir kişi. bir yandan da aklıma breaking bad'i getirmiştir.
  • (bkz: beyin tümörü/@dort dort iki) ve (bkz: kemoterapi/@dort dort iki) entryleri ile tanıdığım, güzel yazar..
    kendisi beşkitaşlı ve beşiktaş kanserine çare bulan demba ba'nın hayranı...
    umarım demba ba ile tanışır ve kendisi de hastalığını yener.
  • akıllara walter white'ı getirmiş yazar. umarım tedavi süreci de onunki kadar başarılı olur. bunun dışında moralini tavan yapacak şeyler de gerçekleşse fena olmaz: mesela beşiktaş galatasaray'ı yensin**, orta vadede de türkiye'de şampiyon olsunlar ve avrupa ligi'ni kazansınlar. herkes zor bir süreç olduğunun farkında ama inşallah arkadaşımız üstesinden gelecektir. acil şifalar.
  • sözlük'te gezinirken beyin tümörü ile ilgili bir entry 'sine (bkz: #42536590) denk geldiğim yazar.

bir yakınımı bu meretten kaybetmiştim ben. bu yüzden entry'i okurken yaptığı editler yarıda kesilecek diye o kadar o kadar korktum ki...

çocuklarının hatta torunlarının büyüdüğünü görmesi dileklerimle...
  • az sayıda başarı örneği olan bir illete karşı bir umut simgesi olmasını dilediğim kişi. öyle de olacaktır.
  • az önce işimle ilgili bir okuma yaparken rastladım entry'sine.

bizzat tanışmıyoruz ama "hadi iyisin iyisin, turp gibisin maşallah," diyorum buradan kendisine. torunlarının çocuklarını görecek daha.