• arada bir aklıma düşen mükemmel grup. böyle grupları herkesin bilmemesi, bir yerlerde gizli saklı kalması ne güzel bir şey. birileri yazmış ama yazmakta fayda var, popülerleşmesini ben de istemiyorum abi. yeni çalışmalarını dört gözle beklemekteyim.

arada birparçaları enfestir.
  • yeterli ilgiyi görmediğine inandığım, sessizce müzik hayatlarına devam eden harika grup.

halbuki ölmek için yeterdi hayranları olmaya.
  • 14 ekim 2011 cuma günü kadıköy shaft'ta sahne alacak olan grup.
    bu cuma günü aylağım", " bu akşam napacağım bilmiyorum", "ulan evde oturup kös kös bira içmek te istemiyorum bu akşam" diye söylenen bünyeler şifa niyetine bu konsere gitsinler, eğlensinler, müziğe doysunlar...

manga'nın nasıl fanta reklamı varsa bence bu grubunda probis'le olmalı, böyle gidin deniz tuzcuoğlu'nun karşısında probis yiyin sonra ne istersen iste ondan verir yani...
    geçen 1 koli probise gitar aldım. valla bak, te evde duruyo.
  • valla bir konserlerine zirve olarak düzenlenip gidilse yeridir.
    başarılı bir grup, hele ki grubun vokali deniz'e kızlar hasta...
  • dün arada bir şarkısı ile gençlik yıllarıma bi gittim, ne güzel şarkıydı. yalnız ben grup dağıldı sanıyorum dağılmamış. hatta bir de akustik versiyon çıkarmışlar akustik ama orijinal halini daha çok beğendim. bar grubu olarak devam ediyorlar anladığım kadarıyla bi şekilde müzikten kopmamış olmaları güzel.
  • evli ve öfkeli dizisine konuk olmus grup. bölümün ilerleyen kısımlarında grubun solisti önce birce akalaya asılıyor öldürülüyor. tabii bu arada aylar geçer ve arada bir şarkılarını seslendiriyorlar.
  • bir dizi sayesinde keşfettiğim başka bir muhteşem grup daha ( evet tamamen benim salatalıklığım). kalite akmakta şarkılarından. şaşırmamak lazım aslında. bu kadar yetenekli grup elemanlarına sahip bir grubun başarısız olması beklenemezdi zaten...
  • arada bir, aylar geçer gibi şarkılarıyla rüştünü ispatlamış gruptur. şarkılarından birini nerede ne zaman duysam eşlik ederim. ilerleyişlerine sakin sakin ama durmadan devam ediyorlar.
  • bu akşam shaft'talar ve yarın da -yani cumartesi günü- sezonun son konserini şaşkınbakkal hayal'de verecekler...

kaçmaz, özellikle sıcaktan bunalmış istanbullular için süper serinletici, negatif enerjiyi toprağa aktaracak özellikte bir konser...

ufak bir not: deniz tuzcuoğlu'na probis verin istediğiniz şarkıyı önce çalsın...
    valla bak adamın probis yemeden konsere çıkmadığını biliyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=n5royqfteew
  • geçen hafta bence en güzel şarkılarıyla yalan dünya dizisinde boy göstermiş gruptur. solist arkadaşımızın nevi şahsına münhasır bir ses tonu var biz beğendik şahsen. canlı performanslarını da biraz daha geliştirebilseler tadından yenmez.
hesabın var mı? giriş yap