şükela:  tümü | bugün
  • bir ekşi sözlük yazarı, emeklerini kendi eliyle yakacak kadar çok kızdırmışlar, bezdirmişler, hem sözlükte hem de çalışma hayatında yolu açık olsun...
  • şikeci takım taraftarı. takımı maç kazanınca seviniyor. insan gerçekten hayret ediyor
  • badi kontenjanımdan yer ayırmıştır kendisine. sözlükte özü sözü bir insanların varlığına tanık olmak güzel bir şey.
  • bu günden sonra siyaset ile ilgili (bire bir yaşadığı olaylar ve haksızlıklar hariç) herhangi bir şey yazmamaya karar vermiş kişidir.

politikanın en azından benim için getirisi ya da götürüsü yok, çünkü her politik taraftan çıkar sağlayabileceğim çevrem mevcut; yalnızca vicdanımı rahatsız eden olaylar oluyor ama halk böyle olayları destekliyor o nedenle yapacak bir şey kalmıyor. bazılarının yaptığı gibi politik görüşümü değiştiririm ya da değiştirmem, bunda sonra kimse bilemeyecek bunu. sessizce hazırlığımı yapacağım, dışarıdaki hayatın içinde fikirlerimin ışığı ile aktif rol alacağım. ha bu arada bu ülke için verilen emekleri asla ama asla unutmayacağım ve etrafımdaki insanların da bunu unutmasına engel olacağım.

yobazı, hırsızı, sabit düşüncelisi, çıkarcısı, sömürücüsü, saygısızı, yalancısı, yalakası, dezenformasyoncusu; alın sözlük sizin olsun. iğrenç fikirlerinizi yazın kendiniz çalıp kendiniz oynayın da sizi daha iyi tanıyayım, zamanı gelince ihtiyacım olacak çünkü.

not: atatürk benim için siyasi bir figür değildir, bir devlet adamıdır ve türkiye cumhuriyetinin kurucusudur; yani onu bu olayın dışında tutuyorum. haksız eleştiriler olursa karşı gelirim, haklı eleştirilere zaten bir şey demiyorum.
  • özel mesajda küfreder. cevabını alınca kudurup nick altına yazar. kalibresini üç aşağı beş yukarı buradan tahmin edebilirsiniz.
  • başlık:

"tarihteki orrrrrrrrrrrrospu çocuğu siyasi liderler"

- ke-mal
    - iyi sikmiş zamanında
    - şimdiki kemali kastetmiştim ama o da olabilir yani
    - onların olmadığına eminim de sizin taraftakiler için yorum yapamıyorum. her türlü pisliği sizinkilerden gördük.
    - az bile yapıyorlar
    - devran tersine döndüğünde ağlamak yok ama. elbet yargılama olacak.
    - yani devran dönmezse siz de ağlamayın o zaman. yargılama hayallerinize de bayılıyorum bea
    - oo havaya girmişsiniz 12 senede. aynen devam. görüşürüz.
    - görüşürüz görüşürüz. ulan darbeler olmasa size devran mı döndü bu memlekette de konuşuyorsun?
    - vahdettin kuyruğunu kıstırıp ingilizlere kaçmadan önce yalakaları da aynı şeyleri düşünüyorlardı, ama sike sike dönüyor devran.
    - he amına koyim he. 7 düveli de yendik.istanbulu da ingilizler korkularından teslim etti. yaw bi siktir git başkasının kafasını ütüle
    - düzgün konuş bebe.
    - ula siktir git mal. kaşınıyosan götünü duvara sürt.

tanım: yaşadığı ülkenin kurucusuna hakaret edenlere kalibre ayarı yapan ve yapacak olan yazar. ayrıca muhatap aldığı kişinin şahsına küfretmemeye dikkat eder. ergen bebeler bunu eziklik olarak algılayabilirler ancak gerçek böyle değildir.

edit: nick altımda bana "at kafası" ve "sığır" diyecek kadar şuursuzlaşmış eleman dincilerdeki "ahlak"ın bir göstergesi işte.

edit 2: duyarlı sözlük yönetimine teşekkürler, ilgili hakaret entrysi silindi. sözlüğün başında hukuk mezunu birisi olduğu hissediliyor.

edit 3: gaipten entryler görüyor adam ya. bir aşağıda entryim silindi diye ağlayan yazar dışında nick altımda herhangi bir hakaret emaresi bulmanız mümkün değildir. ilgili yazarın saçmalamasına bakmayın, çok merak ediyorsanız sözlükten çıkış yapıp bakabilirsiniz.

ayrıca küfür, hakaret ile aynı şey değildir.

(bkz: eğitim şart)

not: bu entry ilgili yazar uçarsa kendini imha edecektir.
  • kendisi küfrederek söze başlayıp küfür yiyince beyefendileşen salon erkeği. her zamanki ekşi çifte standardı. ben de dahil nickaltında yığınla hakaret varken bu kişinin isteği üzerine yazdığım şeyleri silmiş. neyse problem değil laf yerine gitti.

bi kere daha yazıyorum ki bu insanın nickaltına bakanlar nasıl biri olduğunu anlasın diye.

küfür ederek söze başlayan küfür yer.o an bana din anlatsan dinine küfrederim. söylediklerimden pişman değilim.
  • ruskilerin fenevle birlikte bu arkadaşa koyduğu boru kolay çıkmaz.
  • seneye benimle taşak geçme hayali kuran yazar, umut fakirin ekmeği tabii, sen o ılık rüyalarına yatmaya devam et.
    (bkz: #60555504)
    bu yıl, peşin peşin taşak geçtiğim kişi, öyle vaat falan değil, bildiğin taşak geçtim, geçiyorum kendisiyle.

galatasaray ulan!
  • şikeci ve ırkçı takımın taraftarıdır kendisi. galatasaray'ın başarıları öyle bir zoruna gitmiş ki hemen nick altıma saldırmıştır. büyük bir ihtimal yaşı 13-16 arası bir ergen.