şükela:  tümü | bugün
 • aynı zamanda muhteşem trompet çalar. (lisenin getirdikleri mi çok götürdükleri mi?)
 • gitar, insanoğlunun kalbini çalmakta ziyadesiyle mahir bir enstrüman. her enstrüman gibi gitar da, ilginin ötesinde "tutku" bekliyor sizden. ısrarcı ve disiplinli olmak, hedeflerinize ulaşmanızı kolaylaştırıyor. aslında, yüreğinizde yanan ateşin derecesi, enstrümanda varacağınız noktanın da habercisi oluyor bir nevi. enstrümanına aşık bir insanın, aşılamaz gibi görülen basamakları tırmanması da kolay oluyor şüphesiz.

  doruk okuyucu da enstrümanıyla kafayı yemiş, sıyırmış insanlardan biri. tam bir gitar delisi. izlerken, sizi kolunuzdan tutup, müdavimi olduğu efsunlu dünyaya kısa bir süreliğine de olsa çekip götürebilen biri. o müzikal tadı, o kaliteyi, o zehri bile isteye bünyenize zerk eden bir art niyetli. bu müzikalitenin sizde iptila yaratacağını çok da iyi biliyor belit.

  bu kıymetli enstrümanist, ilk solo albümü "giz" ile pek yakında siz müzikseverlerle. albüm çok fena yalnız. çok!

  http://youtu.be/ytyoq5yhrmg
 • eski gitar eğitmenim ''sadece gitar çalıyorsun, müzik yapman lazım'' derdi. ben ise idrak edemezdim dediğini, tekniğimi geliştirdikçe, daha iyi müzik yapabildiğimi sanıyordum. müzik kültüründen, disiplininden, müziğe insanın kendisinden bir şeyler katması gerektiğinden bihaberdim.

  bir gün tesadüfen facebook'ta doruk okuyucu isminde birinin, arkadaşlarıyla birlikte bir kafe programı duyurusunu gördüm. kaçıramazdım bu şansı. gelişime zaten açım. gidip dinledim. gitar çalmıyor, müzik yapıyorlardı. kendisi de, yan flütçüsü de, kajoncusu da... programa ara verdiklerinde kendisiyle ve arkadaşlarıyla tanıştım. müzik hakkında kısa bir sohbet gerçekleştirdik. hocamın bahsettiği ''müzisyen'' tanımı kesinlikle böyleydi.

  facebook'ta kısa kısa birçok videosu var. her sabah birkaç doz almalı, insanı mutlu ediyor...
 • ilk solo albümü "giz," youtube'ta dinleyicilerle buluşmuş.

  1- onsuz gidiyorum
  2- suyun ritmi
  3- beyaz giyme
  4- umut
  5- ç.b.b.ş
  6- ukde
  7- giz
  8- mavi kelebek
 • gitar muhabbetleri programında donanımı, virtüözitesi ve mütevazi tavırları ile herkesin sevgisini kazanmış genç flamenko gitar üstadıdır. türkiye'nin en iyi flamenko gitaristlerinden birisidir.

  https://www.youtube.com/watch?v=wgrq3w1ivmg
 • kendisini dinleme şerefine dün kaset mitannide nail olduk efenim. gerçekten başarılı, dinleyin dinlettirin, canlı performanslarını da kaçırmayın derim... en azından biz öyle yapıcaz artık
 • ben kendisi ile kalabalık bir arkadaş yemeğinde tanıştım. uzun sohbet etme imkanı bulamadık; fakat çok yetenekli olduğunu teslim etmek için yeterli zamanım oldu. yolu açık olsun. olé
 • bugün kocaeli üniversitesinde harika bir konser ve workshop gerçekleştirmiş harika gitarist. sorulan sorulara verdiği samimi cevaplar ile herkesin sevgisini saygısını kazanmıştır. müziğe aşık, saf müziği arayan bir seyyah.