• dorukhan beşiktaş da oğuzhanın 6 da 1 ini alıyor. yanılmıyorsam 7 de 1 idi olabilir. bu adam sakatlanana kadar her hafta canını dişini taktı oynadı. a milli takıma girdi o kadrodan. medel,atiba,oğuzhan,tolgaylar necipler falan varken girdi ilk 11e.

o zaman canım dorukhan cicim dorukhan. şimdi sözleşme bitmeden adam gelmiş uzatın demiş. yine oğuzhandan az istemiş, teklif etmişsin kabul etmiş. sonra pişman olmuşsun az daha indir demişler. sen olsan kalırmıydın, bırakın bu işleri futbolda duygusallık yoktur. prof futbolcu bunlar. sanki sana rakip firmadan 3 katı maaş gelse, yok ben gitmem ben burada öğrendim işi dersin. sıfır empati ile duygusallıkla yorum yapıyorsunuz.

dorukhan burayı okuyorsan git kardeşim fenere.

not:beşiktaş.
  • iki defa ismiyle gol anonsu yapılmasına rağmen hiç gol atmadığı ortaya çıkan oyuncudur. umarım kariyeri bu şansla devam etmez. *
  • siktir git dorukhan, yolun açık olsun.
  • doğu eşrefoğlu'nun dediği gibi "yazık evlat yazık sana çok emek verildi."
  • bugun beşiktaş adina maçin yildiziydi.

tolgay arslanin dürüm yemesi sayesinde keşfettiğimiz bir yildiz olarak yazacak tarih.
  • tolgay arslan’ın 4 sezonda attığı gol sayısına 3 haftada ulaştı. var’da iptal edilen golleri olmasaydı geçmişti bile. söyleyeceklerim bu kadar.
  • fenerbahçe'ye daha şimdiden katkı vermeye başlamıştır.
  • bir fenerbahçe taraftarı olarak, beşiktaşa bunları yapan adam bize neler yapar bir tahmin edin. tam fenere 4 sene kontratı kitleyip 3 sene yatışa geçecek topçu tipi. benim bildiğim kulübüm bu fırsatı asla kaçırmaz senelik 2 milyon eurodan 4 sene kontrat imzalatır. 2 sene göndermeye uğraşır, son sene de biz nerde hata yaptık amk diye kendi kendini delirtir.

fenerden ayrıldıktan sonra da gider bir anadolu kulübünde yada avrupanın ikinci klasman bir takımında patlama yapar biz de kendimizi sikeriz sinirden. aynıları yaşanmasın gelin yüzüme tükürün amk.

edit: he bir de bir takımın stopere ve sağ-sol açık oyuncusuna acil ihtiyacı varsa ama gidip 10 tane oyuncusunun olduğu bölgeye transfer yapıyorsa o takım fenerbahçedir.
    mesaj atan fenerbahçeli kardeşime teşekkür ederim.
  • fenerbahçe’ye gideceğini düşünerek beşiktaş kariyerini yakan ve trabzonspor’la anlaştığı söylenen oyuncu. son zamanlarda kariyerini bu kadar kötü yöneten başka bir oyuncu görmemiştim.

edit: adam istediği kontratı almış demek istediği buymuş tebrik ederim.
hesabın var mı? giriş yap