şükela:  tümü | bugün
 • iki defa ismiyle gol anonsu yapılmasına rağmen hiç gol atmadığı ortaya çıkan oyuncudur. umarım kariyeri bu şansla devam etmez. *
 • tolgay arslan’ın 4 sezonda attığı gol sayısına 3 haftada ulaştı. var’da iptal edilen golleri olmasaydı geçmişti bile. söyleyeceklerim bu kadar.
 • hep böyle oynayacak ve gol atacaksa bırak şükür secdesini iki rekat namaz kılsın kenarda, biz 2 dakika 10 kişi oynarız sıkıntı değil. ne takılıyorsunuz buna, hıristiyan istavroz çıkarınca bir şey yok, müslüman secdeye kapanınca ooouuuww. bırakın lan gol atınca kimisi haka dansı yapar, kimi kızılderili dansı, kimisi ok çıkarır sanane amk.
 • fenerliyim, bizim kulübe gelirse ıslıklarım, net. tüm taraftarların birleşip ortak tepki koyması lazım bu işe olan bize oluyor 1’e oynayacak adam 2-3 alıyor siz kimsiniz yüz yıllık kulüpleri köşeye sıkıştıracaksınız?

  türk futbolcuların menajer kucağından inip kulüpleri sikmeye çalışmaktan vazgeçmeyi ögrenmesi gerekiyor, kulübüyle bu at pazarlığına oturan oyuncuları ligdeki her kulübün tavır koyarak kadrosuna katmaması lazım yarın aynısını ona da yapacak çünkü.

  her oyuncunun sözleşme yenileme döneminde aynı terane iti ite kırdırıp dünyaları cukkalıyorlar dorukhan’ı beşiktaş bugün bıraksa gs fb almasa kim alacak? kayseri denizli ayarında bir takım alır ancak o da bugün oynadığının yarısına yeter artık bu düzenin değişmesi lazım biz kuruş kuruş kulüplerimize para kazandırıyoruz bunlar milyon milyon götürüyor yok öyle yağma.
 • bugun beşiktaş adina maçin yildiziydi.

  tolgay arslanin dürüm yemesi sayesinde keşfettiğimiz bir yildiz olarak yazacak tarih.
 • olm şu adama kötü diyen adam futbolu gerçekten izlemeyi bıraksın. odaklanarak izleyip beğenmeyen komple spor izlemeyi bıraksın.

  beşiktaş maçlarının hepsinde baskı ve pas dağıtma anlamında pozitif oynadı. tolgay oğuzhan atiba medel necip arasından sıyrıldı, milli takıma yükseldi.

  bugün adamın görevi orta sahada pogbaya bas, oyun sıkışınca sorumluluk pas al dağıt. acaba hangisini yapmadı ? abdülkadir dediğiniz adamı pogba matuidi sikip atardı. ozan desen göbeği daha yeni eritmiş.

  yazıyoruz da kime yazıyoruz, renkler kör etmiş aq hepinizin gözünü.
 • daha önce de söyledim;

  fenerliyim, bizim kulübe gelirse ıslıklarım, net. tüm taraftarların birleşip ortak tepki koyması lazım bu işe olan bize oluyor 1’e oynayacak adam 2-3 alıyor siz kimsiniz yüz yıllık kulüpleri köşeye sıkıştıracaksınız?

  türk futbolcuların menajer kucağından inip kulüpleri sikmeye çalışmaktan vazgeçmeyi ögrenmesi gerekiyor, kulübüyle at pazarlığına oturan oyuncuları ligdeki her kulübün tavır koyarak kadrosuna katmaması lazım yarın aynısını ona da yapacak çünkü.

  her oyuncunun sözleşme yenileme döneminde aynı terane iti ite kırdırıp dünyaları cukkalıyorlar dorukhan’ı beşiktaş bugün bıraksa gs fb almasa kim alacak? kayseri denizli ayarında bir takım alır ancak o da bugün oynadığının yarısına yeter artık bu düzenin değişmesi lazım biz kuruş kuruş kulüplerimize para kazandırıyoruz bunlar milyon milyon götürüyor yok öyle yağma.
 • üstteki yazar dorukhanı kötülemek için saat 12yi beklemiş. gerçekten boş insanlar dolu sözlük. engelledim.
 • yasina laf edenler atiba hutchinson'in dorukhan'in yasindayken isvec ligi'nde osters'den helsingborg'a transfer oldugunu unutmasin. bir sure daha kuzeyde takilip 27 yasinda hollanda'ya gecmistir.

  ulan hepsini unuttunuz da tosic'i de mi unuttunuz balik hafizali madde bagimlilari. adam 30 yasindan sonra level atladi. gelismezmis de bik bik bik, siktirin gidin terkedin lan burayi.

  tanim: nazar degmemesi gereken futbolcu.
 • süper lig denen çöplüğün öğüttüğü bir diğer sporcudur. abdülkadir ömür de ciddi bir sakatlık yaşadı. bakın bunlar milli takım seviyesinde oyuncular. ülkenin en iyi futbolcuları yani.

  bozuk zeminli statlarıyla, futbol anlayışıyla, seyircisiyle, işten anlamaz doktorlarıyla futbol denen muazzam sporun rezil bir şekilde icra edildiği en büyük ülkedir türkiye.