şükela:  tümü | bugün
 • sakatlanmasina tabii ki cok uzuldugum futbolcu. onu bir kenara koyalim. fakat bu ne dramdir arkadas? biz neden boyle 3 ay omru kalmis insan muamelesi yapiyoruz sakatlanan futbolculara? neden gazetelerde boy boy aglasanlar sizlasanlar basinda bu genc futbolcunun? sakatlik bu isin bir parcasi. ust duzey spor, asiri yuklenme, buyuk paralar... bu da bunun riski.

  tekrarlayayim: cok para kazaniyor diye sakatligina uzulmuyor degilim. fakat bu pozlar nedir?

  burak dorukhan helallesmesi
  cenk tosun dorukhani son kez gordu
  ogrencileri mahmut hocayi hastanede ziyaret etti

  yani bu psikoloji, bu yandim bittim gel bi aglayalim acilalim falan... ya n'oluyoruz? bu ne cehalet. aksamlari da kasetten yaprak dokumu izlesin. hic mi profesyonel yok arkadas bu sacmaligi durduracak?
 • sonuna kadar katıldığım fikir. nba takip edenler gordon hayward'ın geçirdiği sakatlığı hatırlayacaktır. adam çok daha ciddi bir sakatlığı, son derece profesyonel bir şekilde fizik tedaviden tutun da rehabilitasyonuna kadar gerekli süreçleri atlatıp sahalara döndü. bizdeki gibi duygu sömürüsü de görülmedi o taraflarda.
 • insanda vicdan olmayınca böyle başlık da açar, böyle sözler de kullanır. herkes herkese üzülebilir buna bile laf söyleyecek insanlar varmış vay be, şu ekşide ne acayip insanlar var.
 • insanda akil eksik olunca konuyu anlamak yerine aglamayi seciyor. bu sagliksiz psikolojinin oyuncunun duzelme zamanini uzatacagindan falan bahsettiginizde de sizi acayip buluyor. cehaletle asla mucadele edemezsiniz.

  aglayin lan tamam acilirsiniz. sirayla gidin hastaneye "abi senin bacak kesilecek galiba" diye anlatin dorukhan'a. her gun sakatlanmis oyuncunun basinda kafa kafaya aglamak muthis saglikli bir olay kesin, evet.

  ayrica (bkz: hastanin basinda olmus gibi kuran-i kerim okunmasi)
 • okul zamanında parmak kırığı nedeniyle kolu alçıya alınan kişinin etrafını saran, her yerine imza atan, savaş gazisi gibi davranan milletiz amk. büyütülecek bir şey yok, adamlar hasta ziyaretine gitmiş altı üstü. gitmeseler ayıp karşılanır zaten. medyanın bu tür haberleri sunuş şekli normal değil tabii, orası ayrı.
 • dorukhan'ın sakatlığına içten içe sevinen ancak belli edemeyen kansızların söylemi.
 • bugünkü maç öncesi milli takım oyuncuları ısınmaya üzerlerinde ''geçmiş olsun dorukhan'' yazılı tişörtlerle çıkmışlar.

  ulan ille mesaj verecekseniz askerlerimizle, şehitlerimizle ilgili bi şeyler yazdırın tişörtlere. bundan iyi zaman mı var?

  ne sakatlıkmış arkadaş. gören de dünyada ilk kez bu çocuk sakatlandı sanacak. kaldı ki bu çocuk milli oyuncu olabilir ama milli takım için oynarken sakatlanmadı. milli takımı niye böyle şeyler için kullanıyorsunuz? gereksiz ve saçma sapan işler...
 • sahiden emre akbaba ve abdulkadir omur en az dorukhan kadar her seyini vermiyor mu milli takima?

  ılla bi cetelesme bi iltimasli durum... nasil boktan bir futbol kamuoyu...

  emre akbaba´yla abdulkadir ugandali mi?