• dolandırıcılık yapan bir grup. kendilerine kurumsal yüz de yapmışlar maşallah.

buyrun linki

bu sayfada ödeme alıyorlar, aman ha diyeyim.

tiyatro bilgilendirme sayfasında ise, tıklanınca yek engelliler tiyatrosuna giden bir link vermişler, sanki kendileriymiş gibi.

nereye şikayet edilmeli bilmiyorum, bunun için bir şey yapmak lazım,

aradıkları her telefon numarasını da engellemenize rağmen, başka bir cep telefonunda yine arıyorlar.

şunları çökertelim sözlük.
  • tanım: aleni dolandırıcı bir grup.

şunların web sitelerini çökertebilecek kimse yok mu sözlük?

şurada yazmıştım.
  • aradıkları türlü türlü numarayı engellememe rağmen yine yeni bir numaradan sürekli olmayan oyunun biletlerini satmaya çalışan dolandırıcılar.
  • gayet düzgün konuşan hanımlar arıyor 40 liraya bilet satmaya çalışıyor. ısrar falan yok, durumum müsait değil şu anda diye açıklama yapınca "hay allah tamam daha sonra inşallah" deyip kapatıyorlar. dolandırıcı olduklarına dair şüphe duymamıştım, şimdi merak edip başlığa girince uyandım. vay arkadaş.
  • bilfa danışmanlık isimli bir ofis üzerinden çalıştıkları bilgisini verdiler.
    izmir ofis adresini verdiler. izmiri arkadaşlar zahmet olmazsa bakabilir mi? en azından işin aslını öğreniriz.

şair eşref bulvarı, ragıp şamlı iş mrk.
    no:6 d:609 izmir
  • düzenli aralıklarla arayıp bilet satmaya çalışan dolandırıcı olduğunu düşündüğüm organizasyondur. gerçek engelli tiyatro organizasyonlarının sayfalarına girdiğinizde asıl taleplerinin para değil seyirci olduğunu görebilirsiniz
  • vay amk, tiyatro kullanarak da dolandırıcılık yapmaya mı başladılar dedirtmiştir.
  • aynen. her seferinde engelliyorum ama bir şekilde bana ulaşmayı başarıyorlar.
hesabın var mı? giriş yap