şükela:  tümü | bugün
  • birkaç videosuna denk geldim. irite oldum resmen ve hemen kapattım videosunu. çıksın biraz hava alsın dışarıda bence.
  • boş biri değil kesinlikle ama çok küfürlü konuşuyor.. en çok da seksist küfürler ediyor.. bazı videolarını rahatsız olup kapatıyorum o derece.. ama dediğim gibi oyunseverlik anlamında dolu sayılabilecek ve takip edilebilecek bir kişi.. ha bir de burnuyla çok oynuyor..
  • aşırı geveze, oyun sever kişilik.
    edit: arızalı olduğunu söylemeyi unutmuşum.
  • oyun ve anime konusundaki görüşleriyle bu ülke için fazla biri.
  • videolarını izlettiriyor seslendirmeleri de güzel
  • kesinlikle rahatsız bir adam ama dehalık yönü de var. oyun sektöründe herkesin aradığı adam da olabilir, çocuksu tavırlarıyla umursanmayan biri de. yaşı henüz genç ve bu iki gelecek de kendi elinde. umarım ilk geleceği seçer.
  • severek takip ettiğim, mülayim insan. oyuncu kitlesi böyle bir karaktere sahip genelde, tabi internet cafedeki countercılar hariç.
  • etrafımda olsa bir mevzu çıkarıp dövebilirdim. öyle sinir oldum kendisine. ama oyunlara baya zaman harcamış anlaşılan.

edit: izledikçe kendisine daha fazla saygı duymaya başladım. helal olsun
  • bağımlılık yapıyor. bildiğin oyun manyağı. işi sevdiği belli keşke daha sempatik olsan.
  • kendisini sempatik bulmuyorum ama bazen beni sesli güldürmüyor dersem yalan söylemiş olurum. bu arada emek harcadığı aşikar olan incelemeleri bana göre gayet başarılı...