şükela:  tümü | bugün
  • goody'nin migroslarda uygulanmaya başlayan projesi. 2.5 kg'lık goody mama alan herkese sokaktaki hayvanlar için 500 gr'lık mama hediye ediliyor.

http://www.kurumsalhaberler.com/…k-mamalari-projesi
  • bugun tekrar baslayan 7 ekime kadar sürecek harika proje.

şöyle ki, migroslarda 1 tl'ye 100 gramlık iki mama paketi alabiliyorsunuz. eve bolca atıp her gün bir tane yanında bulundur işte. aç bi çocuk görürsen yollarda beslersin.

bu iş instagramda kedi resimleri beğenmekle bitmiyo panpalar. eğer hayvanseverim diyosanız bi pati de siz besleyin.
  • gudik mamayı kilosu 5 liradan satma yöntemi. kilosu 3 liraya daha iyi mamalar var sokaktaki canlar için. migrosa gittiğine değmez. otur temizmama.com'dan ver siparişi ayağına gelsin ding dong.
  • senin de sokakta kedin var sloganıyla sahipsiz kedileri bir öğün de olsa çok ucuza doyurma fırsatı veren güzel kampanya. ayrıca 1 tl'ye aldığın mamanın yanında bir tane de bedava veriyorlar. market alışverişinden kalan para üstü bozukluklarla çikolata sakız falan almaktansa sokaktaki dostlarımızı doyurmak daha güzel olsa gerek.
  • benim gibi sokakta kedi köpek gördüğü gibi mıncıklayan , yakında market varsa hemen bir şeyler alan insanlar için çok faydalı olmuş mama. fiyat performansı kötü olabilir ama yanımda 3 kilo whiskas mamayla gezemem maalesef. 100 gram çok ideal bir paket olmuş. cebime koyuyorum kedileri önce sevip sonra mamayı veriyorum. çünkü yavrucaklar mama yemeye daldımı pek sevilmeyi istemiyorlar. ayrıca paket miktarı da ideal döküyorum bitiyor. paketi çöpe atıyorum.

ancak şu açıdan iyileştirilebilir. mama paketinde çok fazla boşluk var. cips üreticileri gibi müşteri kandırmaya gereken hareketlere gerek yok. aha paket büyükmüş deyip almıyorum zaten. eğer imalat açısından sorun değilse paketin hacmi minimuma indirilirse çok güzel olur. hadi şimdi kış palto cebinde taşıyorum ama yazın nereye koyacağım paketi.

ayrıca mamayı yedikten sonra bile kendini sevdirmeyen kediler nankörsünüzlan.
  • 100 gramlık paketlerde sunulmakta olan hayvan yemidir.
  • 25 ocak gününe kadar 60 kuruştan tekrar satılmaya başlanmıştır. saldırın.
  • kedilerin burun kıvırdığı mama. 7 sokak kedisi üzerinde denedim, koşarak geliyorlar, bakıp bir tane bile yemiyorlar. 7 kediden sadece biri yedi.
  • bugün ilk defa migros'ta fark ettiğim ve köpekler için olanından 30 tane alıp arabanın bagajına attığım küçük mamalar. artık köpekleri gördüğüm yerde yiyecek bulmam lazım diye derde gelmeyeceğim.
  • düşünce çok güzel ama tüm kediler sevmiyor gibi. sert mi geliyor, tadını mı beğenmiyorlar bilmiyorum. bugün yine beş kediye bu mamadan verdim. her biri alüminyum sütlaç kasesinin yaklaşık dörtte biri kadar yedi bıraktı. belki aç değillerdi desem en azından bir tanesi sabahtan beri balkondaki kutuda kalıyor, o da saatlerdir bir şey yemedi.