şükela:  tümü | bugün
  • ortamlarda "iki rusla birden eve çıktım.." diyerek hava atabilmenizi sağlayacak olay. tabi biri kim olduklarını sorarsa sıçışlardasınız ama olsun, bi 8-10 saniyeliğine süpermensiniz.
  • evin boyasını van gogh'a yaptırmak kadar muhteşem bir olay.
  • ooo dehşet-ül vahşet. ya psikopat olursun ya acınası biri. fakat her halükarda iyilik hep içinde olur. olaylara bakış açıları olabildiğince farklı olur. muazzam bir ev ortamı.
  • iki üstad bana fazla gelir.o yüzden ben ben sadece dostoyevski'yi alayım.
  • kıllı tüylü adamlarla ne işimiz var.
  • o eve bi resmimizi yapmaya tabiki ilya repingelecektir. o resimde repin isimli kedi tabiki benim kucağımda olacaktır. kavgalarda tabiki haksız olsa bile hep dostoyevski tutulacaktır.
  • tolstoy hayatın anlamını arıyorum diye diye kafa sikecek, eve karı kız atıp içkiler içip 1 sene sonra tövbe edecektir. o saate kadar evden kovmazsanız tabii. arada intiharı da deneyecektir. en iyisi evden ipleri, keskin alet edevatı atmak.
  • betimleme ve ruhsal çözümlemeler yüzünden iflahınızın sikileceği durum.
  • ooo dedirten voltron. voltron'ın g.tü de bu ikisiyle eve çıkan üçüncü kişidir. öte yandan kavga çıkarsa tolstoy haklıdır: nitekim dosto evin tüm rızkını karılarla, kumarla harcayıp başka eve saracağından tolstoy saksılarda domates ekip fidanlar dikecektir.

(bkz: rousseau ve voltaire ile birlikte amme hizmetinde bulunmak)*

not: uyarıldım.* tolstoy da aynı bokun lacivertiymiş. netice şu: ayın 7si saat 00.00'da yatan kyk parası saat 00.28'de karıya kıza ve batağa harcanacağından bu ikisiyle eve çıkmayın derim.