şükela:  tümü | bugün
  • resmen pre-troll. yazdıklarını incelerseniz algoritmaya hak verirsiniz.
  • çomar oğlu çomar.

engelle geç
  • okuduklarını götünden anlayan amip.

-iki erkeğin öpüşmesinden rahatsız olan erkekler, birbirini döven ve öldüren kişilere karşı aynı rahatsızlığı hissetmez- lafımı alıp bu insanlar potansiyel cinayet işler, şiddet gösterir demişim sanmış. okuduğunu anlamıyor, daha vahim ne olabilir bilmiyorum.

ayrıca bu kadar homofobik olmasının altında gizli eşcinsel vakası olduğunu düşündürtüyor. başka bir sebep göremiyorum.
  • özelden ana avrat küfür eden ak troll. başlığımın altına da "pkk sempatizanı, potansiyel dağ leşi adayı" demiş. bak beyinsiz herif, ben pkk'lı değilim ama senin gibi akılsızlar yüzünden bu ülke pkk illetinden kurtulamıyor. zaten pkk olmasa ekmek yemek sizin gibi troller için zor. pkk bitmesin diye yatıp kalkıp dua ediyorsunuz. biterse zaten kimse sizin o suratınıza sıçmaz.

hadi şimdi tiktir git, apo ve kardeşini tv'ye çıkartanları yalayıp, paranı al sen.
  • dibini dövdüren livatacı homolar, pkk'lılar, komünistler, faşistler, bilumum cinsine meşrebine tükürdüğüm ne kadar kanı bozuk varsa bu başlık altında kendilerini ifşa ediyorlar, etmeye de devam edecekler :)

https://www.youtube.com/watch?v=tixfaivneiq
  • (#100480052) buradan da görüleceği üzere ahlaktan dem vurup ergen ergen entryler girmekte. ayrica ne okudugunu anlayabiliyor ne savundugunu kavrayabiliyor. iki gram beyinle yasamaya calismanin en canlı örneği.

bunun gibi yalamalar dinden ahlaktan bahsedip tüm ahlaksızlığı meşru gorebilen tipik eski fetocu orul orul .... çocuğu. bu sefer noktali olan yeri hayal gücünüze bırakıyorum

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıkları engelle)
    (bkz: aktrol)
  • direk bas engeli
    (bkz: düşünmeden engelle)
  • yine karsima cikan sicmik. burs istiyorum diye insanliktan cikti bu seferde tabi kendisi hükümet tarafindan beslenen bir asalak ve orospu cocugu olduğu için siktikleri ülkede okumanin kolay olduğunu düşünüyor. kendisine de okumayi tavsiye ederdim ama bunlar bir kitabın dokusunu dahi bilmeyecek şam maymunu tipler.

(bkz: engelle)
    (bkz: orospu çocuğu)
  • hakkımda yazdıkları ile nick altındaki insanların bir kısım tanımlamalarının doğru olduğunu gösteren, ağzı bozuk, muhtemelen bir çok şeyden bihaber, gençten bir yazar olmalı. bana ettiği hakaret anlaşılabilir çünkü mensubu olduğu kültür belli ki konuşup tartışmayı değil, bağırmayı,küfür etmeyi, hakaret etmeyi önceliyor. ancak sevdiklerimle ilgili kısmı net olarak içinde sevgi taşımayan, hayvanlara ilişkin fikirlerinin gelip geçici ve günlük olduğunu anlatıyor. bir kez de buradan yazayım zira kendisine mesaj yollanamıyor. bir ruh hastalıkları uzmanına gitmelisin, zira bu şekilde kendine bir kötülük edeceksin.

edit: ilgili entry sözlük hukuk danışmanlarınca incelenerek silinmiştir.
  • (bkz: #103267070) metro turizm sapığıdır kendisi.