• pizza konusunda ankara'nın en başarılı mekanlarından biridir. salataları da her daim taze ve lezzetli.
    evimize yakınlığı sebebi ile sık sık ziyaret etmekteyiz.
    mekan sevimli ve rahat, çalışanların tamamı kibar ve güleryüzlü.
    işleri de iyi olmalı ki artık pazar günü de açıklar.
    umarım şubeleşip bozmazlar, yolları açık olsun...
  • italyan unu olan double zero unu kullandıklarını söyleyip yerli bir un markası kullanan pizzacı, yapmayın be abi bir işide dürüst yapın :(
  • eskiden sanki daha iyi idi, eve servisi de kaldirmis, costola pizzasinda kayin mantarini bulmak icin arama kurtarma operasyonu yapmam gerekti. robespierre uzerine de koydugu parmesan lar cok ince ve az. ben galiba daha cok malzemeli seviyorum.
  • bu pizzacıda yediğim pizzalar benim hayatımda yediğim en güzel yiyeceklerden bir tanesidir. yerken hem doyduğumu hem de tat aldığımı hissedebiliyorum. deniz ürünleriyle yaptıkları pizzayı tavsiye edebilirim. acılı sos ile daha da lezzetli. yanında mineralli su iyi gidiyor. ilk başta çok ilginç gelmişti ancak sindirime de yararlı galiba. yemek sonrası için sufle de önerilir. ancak sufle siparişinizi yemeğin ortasında vermelisiniz çünkü donuk/hazır olarak muhafaza edilenlerden değil kendileri hazırlıyorlar.
    tahminimce sahipleri daha önce italya'da bulunmuşlar. mekanın iç mimarisi için gerektiği kadar sade gerektiği kadar modern ve oldukça italyan yorumu yapılabilir. genel temizlik iyi derecede. çalışanlar yeterince ilgili ve sıcakkanlı. ankara' da huzurla yemek yenilebilecek yerlerden birisi özetle. ellerine, emeklerine sağlık...
  • eve siparişte bulamaç olarak pizza tüketmek isteyenlere tavsiye edeceğim pizzacı. kendilerine yine şans verdim yine yanıldım. bir daha asla. mexican söyleyelim dedik değişiklik olsun diye o kadar tuzluydu ki tansiyonum oynadı. zaten yerken üzerinde malzeme kalmadi. paketten toplayip yemek durumunda kaldık. dünyanın parasını alıyorlar bir pizza için bi de.
  • pizzalar orta seviye ama fiyatları pahalı. hiçbir özelliği olmayan açık ayran 9 tl. en ucuz pizza 32 tl.

eskiden hesaplı ve lezzetli pizzaları olan bir mekan iken şimdi popüler olunca fiyatları abartmışlar.
  • orjinal pizzaları var, lezzetli. ayrıca fesleğenli ayran da başarılı.

alkol yoktu, onu da eklemişler sonradan.

ankara'nın en iyi pizzacılarından.
  • ankara gop'ta uğur mumcu caddesinde butik tarzda bir pizzacı. muhteşem pizzaları var. burada yediğim pizzalar bittiğinde içimi bir hüzün kaplıyor. çalışanlarının güleryüzlülüğü ve pizzalarının kalitesi nedeniyle son 1 ayda 4 kere gittiğimi fark ettim.
  • pesto soslu dört peynirli pizzası o kadar güzel ki onu date'e çıkarmak istiyorum.
  • gop'ta bir pizzacı. italyan pizzası yemek için luigi's yerine tercih edilebilir belki. oraya göre daha küçük ve rahat bir mekan. goudalı dört peynirlisi enfes. tabii ki fiyatlar yüksek ve keşke daha çok malzemeli olsa diyor insan yerken. pizzanın yanında house wine kırmızı da ideal. mekan 22:00'de kapanıyor.
hesabın var mı? giriş yap