şükela:  tümü | bugün soru sor
 • dış mihrakların oyununu bozabilecek yegane hamle.

  yaklaşık 1 aydır bu konu üzerinde etraflıca düşünüyorum. bildiğiniz gibi dış mihraklar her hafta salı ve cuma günleri toplanıp “ulan bu türkiye iyice şahlandı, ne gibi oyunlar oynasak da bu ülkeyi karıştırsak” şeklinde beyin jimnastiği yapıyor. aldığım duyumlara göre en son kararları ülkemize rahip brunson gibi alçakları gönderip bürolardaki tüm dövizleri toplamak. böylece ülkede döviz bitecek ve değeri yükselecek.

  sonrasında aklıma o alçak darbe girişimi geldi. "biz bu hainlere nasıl engel olmuştuk?" diye düşünürken tankın önüne yatıp egzozuna tişört sıkıştıran kahramanlarımız gözümün önünde canlandı. işte şimdi yine aynı taktiği uygulayacağız. döviz bürolarının önüne yatıp kimlik kontrolü yapmak suretiyle dış mihraklardan gelen alçakların döviz almasına engel olacağız.

  bu mücadelemiz birkaç ay içerisinde sonuç verecektir ancak vermese bile bir b planımız var. bu da döviz bürolarının bacasına tişört sıkıştırmak. özellikle kış aylarında etkili olacak bu yöntem sayesinde dolar'ı 0.25 tl seviyelerine çekebiliriz. bacası tıkanacağı için soba yakamayacak olan döviz büroları buz gibi olacak, böylece dış mihraklar panikleyip "aman tanrım, bu çılgın türkler bizim donarak ölmemizi istiyorlar" diyerekten ülkeyi terk edecek.

  şimdi tüm vatan evlatlarını tişörtlerini alıp döviz bürolarına gitmeye davet ediyorum. bu alçakların oyununu hep beraber bozacağız.
 • zihni sinir pro'c'eleri. *
 • eski bakanlardan muammer güler den destek istenmesi gereken faaliyet.