şükela:  tümü | bugün
  • türkiye esnaf ve sanatkarlar konfederasyonu (tesk) genel başkanı bendevi palandöken, "piyasalarda spekülatif bir gelişme var. vatandaşlarımızın sabırlı olması gereken bir süreçten geçiyoruz. önümüzdeki hafta başından itibaren piyasalar normala dönecek. spekülatörlerin oyunları bozulacak. paniğe kapılmaya gerek yok. ülkemiz üzerine oynanan oyunları miletçe bozmamız gerekiyor. bütün kesimler bu spekülatif gerilmenin boşa çıkarılması için gayret göstermeli ve sabırlı olmalı" dedi.
  • la bi bitmediniz mk ya söyleyin lan bilelim ülkeyi kaça sattınız sizi kaça satın aldılar yazıklar olsun bee.
  • ulan tabi yalayacaksın, senin nasıl seçildiğini, seçildiğin gün seçim başlamadan kimin koluna girip salona girdiğini unutmadık!

ateşi sönecekmiş doların... bekle sen, o esnafın götüne girdiği zaman ilk senden başlayacaklar, o zaman esnafa da söyle de kafanda ekmek kasasını kırsınlar...

şu fotoğrafa bakınca surat ifadesinden söylediğine acaba kendisi inanmış mı çok merak ettim.
  • ecevit zamanı devalüasyon olunca da oyun dediniz mi, mihrak dediniz mi akp şakşakçıları?
  • bunu söyleyen arkadaş bu cuma öğleden sonra benim koltuğa oturup ödeme almaya gelen alacaklılara söyleyebilir mi acaba?

manyak mısınız olm siz yaa? dalga mı geçiyorsunuz? çıldırttınız lan beni.
  • yapmadığım paniktir.

son 1 haftada kur orospuluğundan dolayı 37 bin lira zarar etmiş olsam da panik yapmıyorum. neden?

deli sikti beni.
  • eğer 5.50 bin altına düşmezse orospu çocuğusun başkan
  • makata termometre sokma tekniklerinde bir söylem ne kadar derine sokarsanız o kadar düşer.