şükela:  tümü | bugün
  • whatsapp'tan bana dün akşam ulaşan ve bugün sosyal medyada başlatılan bu kampanyaya ben de tüm türkiye sevdalılarını ekşiden davet ediyorum. bana biraz keriz silkeleme gibi geldi ama olsun.
    dava uğruna kerizler de yeri gelir işe yarar.

tüm sosyal medya üzerinden dalga dalga yayılıyor. özellikle şu mesaj bomba. bu mesajdan sonra pazartesi dolar 2 buçuğa kadar iner diye düşünüyorum. mümkün olduğunca yaymakta fayda var. etrafınızda bu kampanyaya destek vermek isteyen keriz ehhööm türkiye sevdalısına ulaştırmak boynunuzun borcu olsun. döviz yerine gelir türkiye yerine gelmez. başka türkiye yok arkadaşlar..!!!!1111

edit:100 dolarım var 1'lik yapsam olur mu diye mesajlar alıyorum. o da olumlu. bu kafada devam.

edit2: biri reise de haber versin. son iki mal beyanında 200.000 doları unutmuş herhalde kenarda. haydi reis sen de bu oyuna dur de. 2011 öncesi 1 buçuktan aldığın dolarları 3,5'tan bozma zamanı.
  • yazık lan bu insanlara. hayır bak bu işe öz amcam dayım da inanacak, olmayan dövizini bozdurmayı düşünecek. sonra gelecekler bana goygoy yapacaklar. adamlarla konuşurken akp'liye laf anlatırken bundan vazgeçme eşiği çok çabuk geliyor, siz düşünün.
  • önce nakit 1 milyar doları olanlar bozdursun şeklinde karşılık bulacak etkinlik.
  • yok ki bozduralım aq.

güç bela 3 kuruşa çalışıp ayın son bir haftası meteliksiz çulsuz gezen yine biz,

bakmakla yükümlü olduğum ailemi geri de bırakıp zorla askere çağrılan yine biz,

bedelli bekleyen, fakir olduğu halde kredi çekip yeter ki ailemi yalnız bırakmayayım diye düşünen senelerce kredi borcu ödemeye razı olmuş fakir halk yine biz,

şimdi de dövizleri bozdurun diye dalga geçiyorlar.

yok ki bozduralım yiğenim.
    kulak arkamız kaldı buyrun gelin.
  • hacim simdi cok degil bir yil kadr once bank asyayi kurtarmak icin millet diger bankalardan para cekip yatirdi. bu gun kendi gotlerini kurtaramiyorlar. bu eylemi yapacak arkadaslarin kulaklarinda kalsin bu durum.
  • bu hashtag altında paylaşılan fotoğraflardan biri ciddi ciddi avrupa'yı batırabileceklerini sanıyorlar.

reza olsaydı 3-5 milyar dolar bozdurur, cari açığı kapattığı gibi dolar'ı da düşürürdü.
  • bir çomar etiketi
  • guclu ulkeye ve dunya liderine bak. vatandasin ufak birikimi ile devlere posta koyacak. 100 dolarla dik duracak.
    acinasi acziyet diye google gorseller aramasi yapin bunlar tam kadro cikar.
    edit: yerde 100 lira bulsam gidip 30 dolar aliyorum. gecen ay alisveris butcemden 2000 lira daha kisarak dolar aldim. hedefim her ay 2000 dolar ve fazlasi almak. neden yillardir yaptigim birikim uc ayda yuzde 30 azalsin? patron gelip maasini %10 dusurdum dese isyan edecek ipneler dolar bazinda %30 dusuk maasa calismaya basladi haberleri yok.
    mesaj edit: kaç para alıyorsun mesajları geliyor. yemiyorum arkadaş. hani ekonomik boykot vardı ya yalandan katıldığınız? mümkün oldukça gereksiz para ezmiyorum artık. her ay 1000 yerine 2000 usd biriktirmek yılda*(edit) 12.000 usd fazla biriktirmek oluyor. 5 senede 60.000 oluyor. tl olarak hesapla?