• whatsapp'tan bana dün akşam ulaşan ve bugün sosyal medyada başlatılan bu kampanyaya ben de tüm türkiye sevdalılarını ekşiden davet ediyorum. bana biraz keriz silkeleme gibi geldi ama olsun.
    dava uğruna kerizler de yeri gelir işe yarar.

tüm sosyal medya üzerinden dalga dalga yayılıyor. özellikle şu mesaj bomba. bu mesajdan sonra pazartesi dolar 2 buçuğa kadar iner diye düşünüyorum. mümkün olduğunca yaymakta fayda var. etrafınızda bu kampanyaya destek vermek isteyen keriz ehhööm türkiye sevdalısına ulaştırmak boynunuzun borcu olsun. döviz yerine gelir türkiye yerine gelmez. başka türkiye yok arkadaşlar..!!!!1111

edit:100 dolarım var 1'lik yapsam olur mu diye mesajlar alıyorum. o da olumlu. bu kafada devam.

edit2: biri reise de haber versin. son iki mal beyanında 200.000 doları unutmuş herhalde kenarda. haydi reis sen de bu oyuna dur de. 2011 öncesi 1 buçuktan aldığın dolarları 3,5'tan bozma zamanı.
  • yazık lan bu insanlara. hayır bak bu işe öz amcam dayım da inanacak, olmayan dövizini bozdurmayı düşünecek. sonra gelecekler bana goygoy yapacaklar. adamlarla konuşurken akp'liye laf anlatırken bundan vazgeçme eşiği çok çabuk geliyor, siz düşünün.
  • önce nakit 1 milyar doları olanlar bozdursun şeklinde karşılık bulacak etkinlik.
  • hacim simdi cok degil bir yil kadr once bank asyayi kurtarmak icin millet diger bankalardan para cekip yatirdi. bu gun kendi gotlerini kurtaramiyorlar. bu eylemi yapacak arkadaslarin kulaklarinda kalsin bu durum.
  • bu hashtag altında paylaşılan fotoğraflardan biri ciddi ciddi avrupa'yı batırabileceklerini sanıyorlar.

reza olsaydı 3-5 milyar dolar bozdurur, cari açığı kapattığı gibi dolar'ı da düşürürdü.
  • bozdur da sonrasinda dolari kimse almicakmi, alacak ve tekrar yukselcek. sonrasindada #dolarialma kampanyasi olmasi lazim.
  • milletin cebinde ne kadar dolar var ki bozdursun. önemli olan zenginlerin bozdurması. ticaret için dolar yerine ülke paralarının kullanımına geçilmesi yani iş adamlarının karşılıklı para ile ticaret için girişim yapması. esnafın, ev sahiplerinin kömür, kira, aidat gibi günlük hayatta dolardan vazgeçmesi ile olabilir. yerli malı elektronik, gıda ve giyim alma ile olur. böylece dışarı döviz gitmez. bu ancak kısa vadede doların ateşini düşürür gerisi allah kerim. mesela telefon hariç bütün beyaz eşyanızı arzum, vestel, beko, arçelik'ten alabilirsiniz. hatta vestel tv konusunda baya iyi başka markalara fason üretim bile yapıyor. evinizdeki tvnin çerçevesini vestel yapmış olabilir. yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı.
  • ya biraz daha yükselsin be.
    ondan sonra bu büyük oyunu bozalım dediğim hashtag.
hesabın var mı? giriş yap