şükela:  tümü | bugün
  • kasinani dövmek gibi sanki, yani uzaktan bakinca öyle görünüyo.
  • dövmenin olduğu bölgede varolan sürtünmeyle de alakalı. var ordan biliyoruz. kızlar özel mesajla ulaşabilir.

(bkz: kamaşullah)
  • tam olarak su anda gogsumun sol tarafinda cektigim kasintidir. daha yaptirali 3 gun oldu o yuzden deli gibi kasinmasina ragmen dokunaniyorum.

ama olsun, tasidiklarim icin fazlasiyla deger *
  • sözkonusu dövme geçici dövmeyse, hint kınasına alerjinizin olduğunu gösterme ihtimali taşıyan durumdur. fazla kaşırsanız, üstüne üstlük hassas bir cilde sahipseniz tamamen iyileşmesi aylar sürebilir. bu esnada alerji kremleriyle haşır neşir olmanız, nerden yaptırdım bu lanet şeyi diye hayıflanmanız gayet normal bir durumdur, panik yapmayın; geçer. fazla kaşımayın bi de.
  • seksi vucuduma gayet uyumlu olan dovmemin sebep oldugu, muhtemelen disardan gorunusu tahrik edici olan kasinti. adonis kasinin hemen alti kasinirken de hicbir seye odaklanilamiyormus bunu farkettim..
  • gece gece kuyruk sokumumda baş gösterebilen illet bir durumdur. kuyruğu, kuyruk sokumuna kadar uzanan ejdarha dövmeniz var ise sakın ola kıl dönmesi ile dövme kaşıntısı karıştırılmamalıdır. aralarındaki farkı bilmezseniz ardınınızı çok döversiniz, döverler.
  • kimi zaman mal ayracidir.

bu kasintiya verdigi tepkilerden kisinin mal olup olmadigini anlayabilirsiniz.
  • genelde dövmenin kabarmasıyla birlikte görülür.
  • dövme yaptırmakla sonuçlanan kaşıntı. bir nevi rahat batması.
  • şayet adam gibi insanlara yaptırıp adam gibi bakımını yaparsanız var olmayacak olan kaşıntı. alt tarafı 10 gün krem sürüceksin arkadaş bunu da yapamıyorsan kaşın zaten.