• bende de var, yürüyecek olan varsa boşum.
  • 80'li yıllara kadar avrupai kültüre sahip, marjinal, çok azınlık insanlar dövme yaptırır, alaturka zihniyetteki arabesk tipler beğenmezdi. şimdi ne kadar vasat altı, minibüs şoförü, nargileci, arabesk tip varsa dövme yaptırıyor, daha rafine bir zevke sahip insanlar beğenmiyor.

yani haklılık payı günden güne artan iddia.
  • hamdolsun bugün de sözlük sayesinde kendimi tanıma fırsatı yakaladım.
  • bende var, acayip boş olduğum için bu başlığa yazıyorum düşün işte
  • ahahahaha ulan herkes dövmesi olduğunu belirtmeye çalışmış."eğer birden fazla dövmesi olan varsa boşluk seviyesi artıyor mu? demiş.hani "o kadar çok dövmem var dostum."demeye çalışmış.

çevremde çok fazla dövmesi olan ve dövmeci olan arkadaşım var.boşlar mı bilmem ama hayattaki yegane dertleri entrylerde de gördüğümüz üzere dikkat çekmeye çalışmak.
  • üzülerek söylüyorum bana da dövmesi olan insanlar hapishanede yatıp çıkmış gibi görünüyor.
    muhakkak bomboş insanlar değillerdir ama bende negatif etki yaratıyor.
  • %100 doğru tespit. aksini iddia edenlere soruyorum:

meselâ bir araştırma yapılsa cern'deki bilim insanlarında dövmeli oranı yüzde kaç çıkar?

ya da abd'deki bir supermax prison'da bu oran yüzde kaçtır?
  • dövme yaptıranlar içindeki boş güruh bu başlığı ciddiye alıp kendilerini savunarak boş insanlar olduklarını ispatlamıştır. bir de kendilerini aklamak için örnek verenler falan var... len bana ne kanada başkanından, james hetfield'dan? sen birey değil misin de kendini doğrulamak için "bakın bu da bölee" savına sığınıyorsun?

edit: bileklerinden boynuna kadar dövmeli suser.
  • boş insanım ama dövmem yok. ezber bozuyorum.
  • abd cezaevinde dövmesiz adamı gelin ederler. burada da başladı sanırım. çeşitli şiddet görüntülerinde dövme ön planda.

kendine bu eziyeti yapan size ne yapmaz. bir de böyle düşünmek gerek.

ufak tefek 1-2 dövmesi olanlar alınmasın. 10-15 dövmesi ekstra pitbull besleyenler alınabilir.
hesabın var mı? giriş yap