şükela:  tümü | bugün
  • dogal, meyve ozlu ve guzel bir sampuan cesidi.

iceriginde: isırgan otu, papaya özü, karakafes otu, ipek proteinleri varmis...

http://www.dunaturals.com/home.html
  • hoş ve cezbedici bir kokuya sahip kanada menşeili şampuan markası. nar özütlü olanı şiddetle tavsiye olunur.
  • hayvanlar üzerinde deneme yapılmamış, geri dönüşümlü şişenin kullanıldığı ve biodegradable içerik barındıran şampuanım.
  • adı altında ' nude ' isimli %98'i bambu,avokado gibi bitki özlerinden oluşan bir ürünü bulunur. her yaşayan insan kafası tatmalıdır. bugüne kadar epey kimyasalı yedirmiş olmanın verdiği küskünlüğü bozabilir. bayanlarda röfle, perma, boya gibi işlemlerden sonra yalandan kimyasallarla kafa derisini üzmek yerine, doğalından dolaylıca mutlu edilmelidir. kokusu da mis.
  • kivilisinin kokusu mis gibi olmakla birlikte bir de böyle temizlediğini hissediyorsunuz resmen. diğer şampuanlarla kıyaslayınca her şekilde öne geçiyor.
  • nude serisi paraben, sls, phthalate ve dea içermez, kokusu da çok güzeldir. saç kremini çok beğenmesem de idare eder (keşke daha kıvamlı olsaymış mesela), şampuan ise gayet başarılı. performans/fiyat oranı ile kalplerde yeri olan markadır en önemlisi.
  • kırmızı renkli (narlı) gazsız saç spreyi süperdir. aynı spreyin yeşil kivili olanı da iyidir, ama kırmızı olanı hem kokusunun güzel olması hem de saçta sonradan kalıntı, pullanma vs yapmaması yönünde çok güzel bir üründür. tabi gönül hiç kimyasal kullanmamaktan yana, ama ille de kullanacaksak böyle akıllı markaları kullanmak lazım.
  • nude markalı, içinde biberiye, okaliptüs, nane vs olan şampuanı iddia ettiği gibi saçı güçlendiriyor gerçekten. yani en azından bende işe yaradı, farkedilir şekilde eskisinden daha az saç bırakıyorum sağda solda.
  • kullandığım en iyi ve saç dökülmesine gerçekten etki ettiğine inandığım tek şampuan.

en son, şimdi hatırlayamadığım gereksiz sebeple aldığım başka marka bir şampuanı, "en azından bitene kadar kullanayım" dediğimde şampuanın değil de saçlarımın biteceğini fark etmemle kendisine geri döndüm. ama bu sefer saçlarım kuru olduğu için saç kremiyle birlikte kivili şampuanı almak yerine sadece mavi ambalajlı olan şampuanından aldım ve daha 2. yıkamada giderde biriken saçları görmemeye başladım.

kokusu muhteşem, diğer market şampuanlarına kıyasla içerdiği kimyasallar çok daha az, doğa dostu ve en süperi, hayvanlar üzerinde deney yapmıyor!
  • geçen ay hiç bilmediğim halde, satıcının zoruyla saç bakım ürünlerini aldığım marka. daha önce bir çok markayı kullanmıştım ama ilk kez bu kadar memnun kaldım. yeşil sampuanı ve bakım maskesi saç dökülmesini azaltıyor. ama asıl marifet serumunda. saçı ısıya karşı koruduğu kesin, hergün saçıma fön, düzleştirici, maşa, allah ne verdiyse yaptığım halde yıpranma yok ve parlatıyor.