şükela:  tümü | bugün
  • japon yönetmen tarafından * tarafından 2017'de çekilmiş gereksiz bir gerilim filmi. hatalar, gereksiz uzun sahneler ve sağlıksız bir gerilimle dolu. klasik gençler var, uzun yolda lastik arızası ve bir keskin nişancı. 2 sn izleyip 20 sn ilerletin. kitamura burayı okuyorsun biliyorum.kısa film yapsaymışın daha iyiymiş.
  • daha önceki filmlerini ve tarzını sevdiğim japon abimiz ryûhei kitamura'nın gore soslu 2017 yapımı, tek mekan korkusu diyebilirim. 'aklıma süper bir fikir geldi' diyerek çekmeye başladıklarını düşündüğüm bu film, açıkçası orta metraj bir film için ideal olabilirmiş. maalesef ki tam 1 saat 30 dakika için anlamsızlıktan öteye gidemiyor. filmin ilk 20 dakikasını epey bir diken üstü izledim. huzurlu bir sessizliğin içinde her an bir şey olacak gerilimini iyi vermiş yönetmen. abimizin ayrıca diğer filmlerinde olduğu gibi şiddet/gore düzeyini yüksek tuttuğunu söyleyeyim. öveceğim noktalar bu kadar
    oyunculuklara gelecek olursam. gayet vasattı. böylesine bir terrorun ortasında kalıp, sanki kahvaltı da bozuk yumurta yemiş bakışlar falan, öf yani. film ortalarının sonuna geldiğinde (nasıl bir tanım bu!) az biraz toparlıyor olsa da, iş işten geçmiş oluyor.

yönetmenin diğer filmlerinde olduğu gibi, eğleneceğimi düşünerek başladığım film, maalesef bana beklentilerimi veremedi. bir süre sonra, bitse de kapatsam şu filmi diye düşündüm.
    ancak gore alt türüne aşırı ilgi duyanlara tavsiye edilebilecek olan film.

imdb sayfası
  • rezalet ötesi bir film. "ben bunu niye izledim ki?" diye kendime kızdığım bir iki filmden birisidir. kesinlikle boşa vakit kaybı. uzak durun!
  • film gayet güzeldi. beklentiyi çok çok yüksek tutmadan izlerseniz, sizi tatmin edecek düzeyde güzel bir film. sonu biraz daha güzel bitse 8.0 puan verirdim fakat, puanım 7.0 .