şükela:  tümü | bugün
 • tanıtım reklamını kım cektiyse kullanılan renkler için kendisine teşekkür ettiğim program. korneam düştü.
 • izleyeceğim bir program değil. yine de tanıtımı için şunu söyleyeyim; "kalıpları yıkmaya geliyoruz", "güzelliğin ölçüsü olmaz" gibi sloganlara rağmen baştan sona "şişman ama sempatik" diye bağırıyor.
 • doya doya moda ismi bile insanlarla dalga geçer gibi. biraz da buranın ekmeğini yiyelim demişler bakalım..
 • jürisinde bir adet kilosundan memnun olmadigi icin mide kucultme ameliyati olmus kadin barindiran samimiyetsiz program. ama guzelligin olcusu olmaz. aynen devam.

  (bkz: gülşah saraçoğlu)
 • programın ismini bulan akıllıyı tebrik etmek lazım. yemelere doyamayan ablaları yarıştıran program. ismiyle bile yarışanları gömmüşler sonrasında neler olur düşünemiyorum. burdan bir bahar candan çıkmaz üzgünüm.

  beden olumlama modasından sonra pirim yapacaklarını düşündüler ama burası amerika değil bebeğim. lizzo instagramdan o çirkin poposunu teşhir ederken bizimkiler seksi değil en fazla tatlış profil çizilebiliyor.
 • harika isimli yarışma. şişman kadınları getirmişler moda programı yapıyorlar. doya doya koymuşlar adını tövbe yarabbi neler görüyoruz.

  şişman olmak sağlıksızdır, herkes güzel değildir bazıları çirkindir; çirkin olmak da ayıp bir şey değildir. bunlara özendirmeyin milleti bırakın tatavayı ya.
 • tanıtım meghan trainor'un all about that bass klibinden çakma idi.

  https://www.youtube.com/watch?v=7pckvcpvdxk

  kızların birçoğu sempatik seçilmiş, ancak büyük beden birçok ülkede 46 beden ve üstü olarak tanımlanırken 42 beden gibi bir bedeni büyük beden göstermekte pek olmamış.

  kaba tabirle şişmanın zayıfını seçmişler kendilerince...

  ismi ise ayrıca fail... ancak reytinglerde bir ihtimal kendine yer bulabilir. bu tarz yarışma programları ilk bir ay emekler sonra tutunursa tutunur, tutunamazsa "bye!" denir.
 • şişmanlığı, dolayısıyla sağlıksızlığı öven bir program. her evde, her akşam 6 saat açık duran tv8'de çocuklara iyi örnek olacaktır. yarışmacıları da feminen seçmişler iyi olmuş, insanların şişman fantezilerini giderecektir. zaten çekimleri falan da o şekilde yapıyor gördüğüm kadarıyla. tv8'de escortluğu öven programlar da gösterilmişti, bu onun yanında hiçbir şey tabi ki.

  televizyon hep ahlaksızdı da, şu an sadece para kazanmak ve toplumu uyuşturmak adına ahlaksızlık. bunda acun büyük suçlu ama acun'dan önce de kanallar bu yönde büyük adımlar atmışlardı. o yüzden tüm faturayı acuna kesmek mantıksız. sonuçta cinsellik satar. popüler konuları işlersen insanlar izler. kavga, tartışma, küfür bunlar vazgeçilmezi televizyonun. fakat bu programların moderatörlerinin, sunucularının, jüri'lerinin kökeni televizyon değil. yani başarılarını ve popülerliklerini tv sayesinde kazanmadılar. şimdi neden televizyonlara çıkıp bu ahlaksızlığa ortak oluyorlar. hadi ahlaksızlık demeyelim de kalitesizlik diyelim.

  mehmet ali erbil program yapardı. gülerdik, arkasından da piç diye küfrederdik. o adam oraya çıkıp kimilerine göre bir takım ahlaksızlıklar yapardı. seyircilere hareket çekerdi, laf sokardı, başka fiziksel nesneleri de sokabilirdi. bakıyorum, bana şimdi daha masum geliyor mehmet ali. en azından bunlar gibi ezberletilen metinleri okumuyor veya esprileri bile bir senaryo çerçevesinde yapmıyordu. milleti kekleyelim diye yalandan kavga çıkarmıyordu. şimdikiler senaryonun dışına biraz çıksın, acun gelip bir şey dediğinde höt diye hizaya geçiyor. mehmet ali'ye biri bir şey diyecek, ona da bir şeyler sokuştururdu oracıkta. mehmet ali kendi kafasına göre program yapıyordu. burda, koca kanalda, tüm programlar acun'un kafasına göre yapılıyor. işin için de para ve güç olunca da, bir erzurumlunun kafasının neler yapabileceğini hepimiz gördük, görüyoruz, göreceğiz.

  velhasıl, küçük beyinler bu programları izlememeli. lütfen bu tür programları açmayın, herkes eline bir telefon alsın onunla uğraşsın, bunları izlemekten iyidir.
 • bu ne lan, kasap dükkanı gibi?!
 • az once denk geldi ve biraz izledim. gercekten rezil bir program olmus. bu tarz benim vb. kendini izletiyordu en azindan. bu nedir boyle insanlarla dalga geciyorlar resmen. yalnizca ugurkan erez her zamanki gibi pozitif ve faydali moda bilgileri veriyor. tabi ki sirf bu yuzden de izlenmez.