• kfc + tavuk dünyası + ikea restoranı + burger king konseptlerinin en sevilen kısımlarını menülerinde harmanlayarak çok güzel bir tarz oluşturmuşlar. özellikle kalabalık gruplarla geziyorsanız fast food olarak herkese hitap eden bir şey bulmak mümkün olacağı için tercih edilebilir. lezzetli ve uygun fiyatlı.
  • fish&chips menüsündeki balıktan bir avuç kılçık çıkan mekan
  • az önce yemek yediğim, kalite yerlerde bir tavuk dünyası girişimi. denemek için bile uğramayın bence.

edit: tavuk dünyası girişimi değilmiş. tavuk dünyasını kurup satan kişinin bir girişimiymiş.
  • avm'de denk gelip yemek yedigim yeni acilan yer. tavuk burger ve isvec kofte var agirlikli olarak menude.

yeni acildigi icin hizmet 10 numaraydi. yemekler de parasinin hakkini veriyor diyebilirim. patatesin yanina bol bol koyduklari cheddar peynir super.

3-5 yil sonra ben demistim demek icin soyluyorum, akli olan burdan bayilik alir, bozmazlarsa alir yururler.
  • at nalı büyüklüğündeki tendersları 12 saat marine ettiğini iddia eden kayış gibi tenderslar satan mekan. kararmış salata ve buz gibi makarna ile servis ettiler. diğer şubeleri böyle mi bilmiyorum ama özdilek şubesi lezzet ve özen açısından rezalet.
  • cevahir şubesindeki çalışanları çok kibar, çok güleryüzlü, hızlı ve çözüm üretici. yemekler de gayet iyi. fiyatlar da nispeten uygun. e daha ne olsun. ama en önceliği çalışanlara veriyorum. cidden son zamanlarda gördüğüm en kibar garsonlar, helal olsun çocuklara (bizimle bir erkek bir kız garson ilgilenmişti, ikisine de teşekkürler güleryüzleri daim olsun)
  • köri soslu tavuk menüsü çok güzeldir
  • kızılay-karanfil sokak şubeleri her daim dolu ve verdiğiniz siparişler en az 20 dakikadan önce gelmiyor. işin garibi de ne biliyor musunuz. küçücük kaplara koydukları salatamsı ve makarnamsı şeylerle birlikte kıçı kırık tavuğu dünya paraya satıyorlar. ilk açıldıkları zaman müşterileri olmuştum ve oldukça da beğenmiştim lakin marka popülerleştikçe ve talep arttıkça kaliteyi ve hizmeti düşürdüler. ürünlerinin öyle allah allah bir tadı yok. yemeklerin yanında ekmek dahi verilmiyor. ekmek istediğiniz zamansa hap kadar bir topak ekmek geliyor ve bunu da 1.5tl gibi bir ücret karşılığında müşteriye satıyorlar. ekmeğe para alınan işletme mi olur. bu bile başlı başına bir fail. kimsenin gitmesini tavsiye etmediğim bir restoran. umarım zamanla azalarak biterler.
  • eski sunumları daha güzeldi, 4 parça olan ürünleri 3 parçaya düşürmüşler.
    tavuğun fiyatı arttıysa menüye zam yap, neden ürünü azaltıyorsun.
    fast food ürünlerini alakart servis eden mekan.
  • akasya’da yeni açılan yerine gittik ve tam 48 dakika yemek bekledikten sonra hala yemeğimiz gelmeyince, tiyatro oyununa da yetişmek için kalktık.. garsonlar o kadar kötüydü ki aval aval birbirlerine bakıyorlar, son yıllarda yaptığım en büyük pişmanlık herhalde buraya girmekti..

sadece bizim masa değil, birçok masa da aynı şekilde şikayetçiydi..

sakın ama sakın gitmeyin derim buraya..
hesabın var mı? giriş yap