şükela:  tümü | bugün
  • yeni domino's pizza pizzası.
  • bol malzemos'a rakip gelen pizza. içinde bir ben yokum, bu ne lan?

"pizza sosu, pepperoni, sucuk, jambon, sosis, soğan, yeşil biber, mantar, kırmızı köz biber, misket kebap, küp sucuk, acı meksika biberi, zeytin, mısır, beyaz peynir, mozzarella peyniri, domates, susam, kekik, yöresel lezzetler baharatı"
  • belirgin bir şekilde acı pizzadır.
  • dominos pizzanın başarılı kombinasyon ürünü olan lezzetli pizzası içinde her türlü malzemeyi bulabilirsiniz lezzetide gayet iyi.
  • üstünde soğan, beyaz beynir, tavuk parçaları, domates gibi alakasız ürünler bulunan kötü dominos pizzası.

bu pizza'nın adı doyuyos değil de ne bulduysak koyuyos olmalıymış.
  • hakikaten içine ne bulmuşlarsa koymuşlar dedirten dominos'un pizza çeşidir. amma velakin hem acı seven hem de pizzada aynı anda bir sürü-bir sürü malzeme seven biri olarak favori çeşidim olmuştur an itibariyle.
  • garip bir şekilde domino's pizza'nın yaptığı pizza çeşidi. garip olan kısmı ise salçalı, kuru, garip hamur satan firmanın böyle güzel bir ürün üretebilmesi.

malzemeleri gerçekten çok fazla ama nasıl olmuşsa hepsi birbiriyle uyumlu. sadece acı sevmiyorsanız biberleri çıkartmanız önemli olabilir. onun dışında bol malzemesi ile damağınızda kalıyor tadı. gerçekten bağımlısı oldum.
  • normalde büyük boy pizzayla doymuyorum. iki tane küçük boy doyuyos aldım ve şu an tamamen doydum.

entryler doğru yalnız. pizza acayip acı. malzeme o kadar bol ki pizza hamuru dağılabiliyor. dilim şeklinde alabileceğinizi sanıyorsanız yanılıyorsunuz.

yalnız malzeme hakikaten çok çeşitli. belki gereğinden fazla. herkesin midesinin kaldırabileceğini sanmıyorum. bir noktadan sonra benim de midem kalktı.