şükela:  tümü | bugün soru sor
  • attığı şu tweet’te 20 yıllık psikiyatr olduğunu ve çok ağır hastalarla bile iletişim kurabildiğini söyleyen egoist bir kadın.

hele şu tweet’i ise tam bir komedi ahdldks “155 miydi neydi” yazmış. yani ben 155 polis imdatı bile bilmeyen, kesinlikle türkiyede yaşamayan sizden üstün biriyim diyo ahahaha
  • hayatımda tanıdığım en mütevazi, en insancıl, en kibar insanlardan biri. kendisini twitter'da insanlara verdiği kibar, samimi cevaplarla tanıdım. yazdığı cevabın yanlış anlaşıldığını düşünerek dm'den yazıp söylemek istediğini açıklayacak kadar da dikkatli üstelik. ben böyle bir kariyer yapıp, insanlara böylesi kibar ve naif davranan bir insan daha görmedim. sorunlarımdan da bahsettiğim oldu, sağolsun hiç tanımadığı halde bir kere bile geri çevirmedi. her seferinde zaman ayırdı. biz ne doktorlar gördük, verdiğin selamı almaya tenezzül etmeyen... banu hoca onların yanında parlayan yıldız gibi. ahdım var, bir yerde karşılaşırsam ellerini öpeceğim. bu zamanda insanlığa dair böylesi umut olduğu için.

aynı zamanda yetiştiği ülkenin, içinden çıktığı halkın değerlerinin farkında. her seferinde bizim kültürümüzün, bizim insanımızın bambaşka olduğunu dile getiriyor. yurtdışında akademisyenlik yapıp kibirden burnunun ucunu göremeyen insanlar varken...