şükela:  tümü | bugün soru sor
 • duru önver'in videolarında sevgilisi olarak tanıdığımız, şu an kendisinin de bir youtube kanalı olan bir doktor adayı.
 • her kızın isteyeceği mükemmel erkeğin vücut bulmuş hali
 • gerçekten çok güzel boş yapıyor böyle devam yiğidim.
 • pewdiepie'ın el hareketleri, konuşma tarzı, editing tarzı ayyynen copy + paste.

  edit: video içeriklerin de doctor mike'dan ayyynen copy + paste.

  :*
 • eminem'in yeni albümünü değerlendirmesinde sınıfta kaldığını düşünüyorum. "bak benim eminem dövmem var bak bir sürü orjinal albümü var ama..." diyip eminem'e vermiş veriştirmiş ve çok abartmış bence. gelse konserine gitmem falan... oha yani o kadar da değil. instagram'ına da baktım... saçma sapan adamların konserine giden adam eminem'e böyle laf etmez yani.

  biz de eminem'in eski halini özlüyoruz ve bizim de tadı damağımızda ama adamın 46 yaşında da gidip without me, the real slim shady gibi klipler çekmesini de beklemeyin bir zahmet... zaten o kafayla gitseydi yani we made you'dan not afraid'de evrilmeseydi ortaya rap god gibi bir eser de çıkmazdı. o yüzden yorum yaparken biraz götü başı dağıtmamasını tavsiye ederim. onun dışında kaliteli bir kanalı var, umarım uslüp hatalarını giderir...
 • buralar değerlenecek mi bilmiyorum ama değerlenmeli. kendisini sabahtan akşama kadar övebilitem var. . bir erkek ne kadar çekici olabilirse o kadar çekici . elleri ve ses tonu müthiş. kafa yapısı karakteri çok sert ve umursamaz gözükmesi ama aslında dayurlı ve duygusal biri olması (yada en azından bende öyle izlenim bırakıyor) vs çok seviyorum. kocaman bir adam ama bazen bakışında duruşunda öyle bir tatlı ve masum bir hal varki sanki küçük bir erkek çocuğu gibi , saçlarını karıştırmak koruyup kollamak istiyorum. d-fam
 • buralar maksimum 6 aya "kendini beğenmiş" ile dolacak.

  az önce şans eseri keşfettim. doktorlar dizisini bir doktorun eleştirdiği bir video. güldürdü. ulan güzel mizah mı yoksa derken doktorluğun kötü yanları videosunu izledim. çok haklı olduğu yönler olmakla beraber "sen oy atarken parmak basan insansın. uzman doktorun doktorluğuna güvenmemek ne? illa doçent falan diye tutturuyorlar." falan. bunlar şov.

  her alanda için üniversitedeki hoca ile alanda uzun zaman çalışıp kendini geliştiren insanın farkları elbette olur. birisi kuramsal/teorik temelde çalışırken birisi sahada pratik üzerine çalışır. yani siz sanıyor musunuz ki siyaset bilimi üzerine eğitim almakta olan birisi ile yerel seçime katılan bir adayın aynı şeyi yaptığını? veya bu örnek ikisinin de aynı lisansa sahip olmaması sebebiyle havada kaldı. hukuk fakültesinden mezun olup da staj döneminin sonunda olan birisine fakülte ve staj dönemi farkını bir sorun. o bir yıllık kısıtlı süreç için bile bir buçuk saat konuşur. yani şu konuda haklı. her zaman bir profesör alanda çalışan bir uzmandan hasta görme açısından daha iyi bir noktada olacak diye bir şey yok. bu uzmanına ve profesörüne göre değişir.

  ama yok sen sabahtan akşama kadar kürekle fırına lahmacun süren adamsın yok sen oy atmaya gidince parmak basan kadınsın. uzmanlığa nasıl güvenmezsin?

  çok değişik kafalar. saçma eleştirilere karşı kendini savunmak yerine karşı tarafa bok atmak. bir de videoda buna eleştiri geleceğini bildiği için durmadan "bunu diyorum ama durduk yere demiyorum. önce o yaptı."

  iyice sidik yarışı.
 • gülerken ağzını kapatıp kafasını çevirmesiyle olsun, cümleleri bitirirken yaptığı değişik tonlamayla olsun, el parmaklarının muhteşemliğiyle olsun ilik gibi bir genç adamdır. duru denen youtuber sevgilisini gördükçe kahrolur insan, 'ah güzellik sen gel bakiim azıcık şöyle.. bırak şimdi şu şopar hatunu' der istemsizce.

  ilik gibidir demiş miydim?

  yeni videosundan geliyorum editi: elleri içime girecekse kendisine seve seve açık kalp ameliyatı yaptırabileceğim daktır kişisi
 • masturbasyon yapmanin ve porno seyretmenin olasi sakincalari adli bir video cekmis. slime'lardan gulmeme challenge'lardan en azindan bir konusu olan videolara zaman kalmamisti su youtube'da. kaldi ki bence bilinclendirici. iyi yapmis.
 • sözlükte görüp, o kadar övülünce kimmiş bu diye baktığım biri. çocuğun hareketleri başta itici gibi duruyor. amerikan filmlerinden fırlamış gibi ama kendi içinde bir sevimliliği de var. net bir şey diyemiyorum bu konuda. kendini izlettiriyor. yalnız ben bu sözlüktekileri biraz tanıdıysam popüler olduktan sonra kendini beğenmiş falan diyenler dolu olacak. bir de şu anki sevgilisiyle twitter'dan mı ne tanışmış. kız daha kendi kulağındaki delik sayısını karıştırıyor. çocuk da zeki biri gibi. tarz olarak uyumlular ama bazı noktalarda ben pek denk bulmadım.

  edit: bir de kerem bürsin gibi konuşuyor. ağzını yayarak konuşması, mimikler falan çok benzer.

  büdüt: saçının son hali daha iyi. eskiden saçlarını yanlardan da kestiriyormuş. bir videoda geriye dönünce bu çocukta olumlu manada bir değişim var ama ne derken fark ettim. saç kesimi şu anki haliyle iyi. sakın eski haline döndürme derim. bir de parmakları çok muntazam gözüküyor. ince ve uzun. kemana uygun.

  büdütdüt: sözlükte kendisine yazdığımız yorumlarla ilgili ki aslında pek yok ama olsundu video çekmiş. merakla bekliyorum. ciddi ciddi oturup video çekmiş mi diye bakıyorum. takip ettiğim tek youtuber oldu.