şükela:  tümü | bugün
  • duru önver'in videolarında sevgilisi olarak tanıdığımız, şu an kendisinin de bir youtube kanalı olan bir doktor adayı.
  • her kızın isteyeceği mükemmel erkeğin vücut bulmuş hali
  • gerçekten çok güzel boş yapıyor böyle devam yiğidim.
  • pewdiepie'ın el hareketleri, konuşma tarzı, editing tarzı ayyynen copy + paste.
  • eminem'in yeni albümünü değerlendirmesinde sınıfta kaldığını düşünüyorum. "bak benim eminem dövmem var bak bir sürü orjinal albümü var ama..." diyip eminem'e vermiş veriştirmiş ve çok abartmış bence. gelse konserine gitmem falan... oha yani o kadar da değil. instagram'ına da baktım... saçma sapan adamların konserine giden adam eminem'e böyle laf etmez yani.

biz de eminem'in eski halini özlüyoruz ve bizim de tadı damağımızda ama adamın 46 yaşında da gidip without me, the real slim shady gibi klipler çekmesini de beklemeyin bir zahmet... zaten o kafayla gitseydi yani we made you'dan not afraid'de evrilmeseydi ortaya rap god gibi bir eser de çıkmazdı. o yüzden yorum yaparken biraz götü başı dağıtmamasını tavsiye ederim. onun dışında kaliteli bir kanalı var, umarım uslüp hatalarını giderir...