şükela:  tümü | bugün
  • alenen kandırmışlar. etli deyip tavuk etini dayamışlar.
    https://www.youtube.com/watch?v=mltx83c3jbe
  • dr. oetker'in bir takım konularda hala uzmanlaşamadığını, pratisyen hekim seviyesinde takıldığını gösteren yeni pizzası asdfgdsa...o kadar reklamını yapıyorlar ama bana göre büyük fiyasko...üzerindeki sosu bildiğin, bariz salça tadında...3 etli olması da pek matah değil çünkü 1 liralık salam, sucuklardan bir farkı yok gibi geldi...en kötü anne pizzası bile daha italyan kalır kendisinin yanında...allah kimseyi açlıkla imtihan etmesin tabi, aç olunca dünyanın en güzel pizzası olarak gelebilir ama normal şartlar altında değerlendirirsek hamuru dışında kötü bir pizza...cuseppppeeeeeeeeeee diye bağırtacak pek bir numarası yok yani yemeseniz bir şey kaybetmezsiniz...dr. oetker ristorante pizza'ya devam arkadaşlar, dezenformasyon değil kesin bilgi yayalım lütfen...

ekleme: mozzarellalısı güzel ya onun hakkını yemeyeyim...
  • iğrenç derecede bir müziğin kullanıldığı reklamı 15 dakikada bir karşıma çıkan ürün. her çıktığında kanal değiştiriyorum, en son bu kadar "bu topraklarda.." diye başlayan şeker bankın reklamından tiksinmiştim.
  • yedikten sonra anladım ki italyan olsam guseppe değil olsa olsa sik-eppe diye bağırırdım tadı o derece kötü ve kalitesiz. ulan allah'ın alamancı dr.oetker'inin italyan pizzasıyla ne işi var zaten senin işin çokolat, senin işin suple!! adam zaten ölmüş gitmiş doktorun kendisi ondan sonra şirketin başına geçen hıyar kimse yenilik adına farklı alanlara yelken açmış ama suda boğulmuş resmen. prima imparatore mösyö sinyor terim'den bu konu hakkında bir basın açıklaması bekliyoruz ingilizce olarak mümkünse :" it doesn't matter for us, for me. big pizza easy than the other pizza. we have the some possibility,some big chef's, some big pizza. something like that but, what can i do sometimes. it's the pizza!! that's the pizza!! something happened, everything is something happened. i don't want to see the chef's. i want to see the pizza and i hope so tomorrow my big chef's pizza"
  • reklamı çıkınca kanalı degiştirdiğim itici reklama sahip pizza.
  • reklamının müziğini yapanı odunla dövmek istediğim hazır pizza. o kadar kıl ki, o kadar nefret ettirdi ki adından, bedava verseler almam. artırıyorum, o brutal sesliyle aynı gezegende yaşamaktan bile müteessirim.
  • pofuduk kalın bir hamur kullanılan pizza. bu sayede hazır pizzalarda sıkça meydana gelen katır kuturluk durumunu çözmüşler. ama malzeme kalitesi çok vasat. evinize alıp yemeyeceğiniz tavuklu sucuk ve sosisi basmışlar. et yazdığına aldanmayın. fiyatı da çok değişken. a 101'de 6.50 tl gibi bir fiyatı varken diğer marketlerde 8-9 tl arası satılıyor.

özet geçersek: (bkz: yoklukta gideri var)
  • dr. oetker üreticisinin ya da belki reklamcılarının italyanca bilmediğinin göstergesidir. ulan guseppe 'c' ile okunmaz ki. 'c' olarak okunması için isminin ''giuseppe'' olması lazım. ''guseppe'' yazıyorsan telaffuzu yazılışıyla aynı olur. te allam yaa. bunu da ben mi söyleyeceğim üç kuruşluk bilgimle...
  • 3 etli denilen şeyin sosis ağırlıklı tavuk etinden oluştuğu pizza. bunun tek alternatifinin de tavuk dönerlisi olduğunu söylemeliyim. yani al birini vur ötekine.

etlerin kalitesizliği yedikten sonra içimi baydı valla. tamam yeni hamurun olayını sevdim, diğer dondurulmuş pizzalardan daha güzel ve yumuşak oluyor ama bu haliyle tam bir hayal kırıklığı bence.