şükela:  tümü | bugün
 • nasil olduysa telefonunu dusurdugum program. bir arkadasimin ismini vermis, erken bosalma sorunum var cok da masturbasyon yapiyorum demistim . konuk da haydar dumen di . adam gayet ciddi aciklama yaparken biz gulmekten yariliyoduk.
 • çoğu kişinin muhtemelen bilmediği üzere,doğuğu energy fm'de olmuş,uzun süre nedim saban'ca radyodan sunulmuş sonra televizyonlara geçerek sesine hayran! olduğum nedim saban'i gözlerimle görmeme sebep olmuş program.
 • "özlem bitti size tekrar kavuşuyorum" diyerek tv8'de hortlayan kişi.
 • `bolulu hasan usta'nın marmara bölgesi sahibi.
 • dün gece evlenilecek kadin ve eglenilecek kadin ikilemi üzerine bir oturum yapmis spiker
 • an itibariyle kıyamet yakında kopacak mı? şeklinde efsane bi anket düzenleyen ve evet diorsanız xxxx'e yollayın diyip ankette son noktaya ulaşmış program
 • (bkz: ask doktoru)
 • türk televizyon tarihinin belki de en tuhaf programlarından biri. yıllar geçmiş bu programın yayından kaldırılmasının üzerinden, izlediğim o tuhaf bölümlerden birini hala hatırlıyorum. konu şu: özlem savaş 'ın -bir magazin muhabiri terimi kullanmak gerekirse- "sahne aldığı mekanda" kendisi için bilmem kaç milyarlık (o zamanın parasıyla) şampanya açılmış. taraflar bunu tartışıyor. dr. stress özlem savaş ile birlikte söz konusu mekanın sahibini de konuk etmiş programına. sorular yağmur gibi. umumiyetle mekan sahibine yükleniliyor. "ülkede bunca aç insan varken...", "gelir dağılımı bu kadar bozukken...", "israf, ayıp, günah..." gibi sözcükler kanatlanmış uçuyor.

  işte tam bu anda dışardan baktığınızda "hah tamam... bu adam kesinlikle bir gazino patronudur" diyebileceğiniz kadar açık bir biçimde "gazino patronu" özelliklerini taşıyan "gazino patronu"; dr. stress'in "cumhuriyetimiz, ülkemiz" türünden açıklamalarına, kendisine karşı geliştirilen sağlı sollu ataklara karşı isyan etti. telefonla programa bağlanan bir genco'nun "bu adamlar yüzünden memleket bu halde, batmışız, mahvolmuşuz" çıkışı bardağı taşıran son damla olmuştu belli ki. "gazino patronu"na benzeyen "gazino patronu" elindeki su bardağını sert bir biçimde bir kenara koyup şöyle dedi:

  "yaaa bu memleket benim mekanımda açılan 30-40 şişe şampanya için batacaksa, batsın ya... batsın o zaman bu memleket..."

  tahmin etmesi zor değil, biliyorum. programın telefon trafiği birden karıştı. dr. stress mutluydu. sesler yükselmiş, tartışma hararetlenmişti. bu sırada telefonla programa bağlanan ve her halinden asabi bir adam olduğu belli olan bir adam:

  " şimdi ben bu gazinocu arkadaşı kınıyorum. bu memleket batmaz kardeşim. ne demek bu memleket batsın? bu arkadaş da bu ülkenin ekmeğini yiyor" vs vs şeklinde bir kalaylama süreci başlattı. gazinocu isyan etti yeniden:

  - ne memleket batsını ya? sayın stress (evet, "sayın cevizkabuğu"ndan çok önce yaşandı bu olay...) ben böyle bir şey söyledim mi?
  - sövlediniz efeğim...
  - ya ben böle bişey söylemem yani ya...
  - evat sövlediniz efeğim...
  - ben böle bişey demedim. dediysem de özür diliyorum. en büyük milliyetçi de benim....

  harala gürele bitti program sonra. böyle bir programdı işte... şimdi olsa da izlesek. desti izdivaç, ahmet çakar'la şansa bak gibi fantastik programların yanında müthiş dururdu doğrusu...
 • döneminin ötesinde konular ele almış program.

  http://www.youtube.com/watch?v=kytqay75wwc
 • yeni jenerasyondan bir insan beni şok etmiş program. geçen gün alkışlarla yaşıyorum'da takılırken iki üç videosuna denk geldim. mesela biri `16 yaşında zorla evlendirilen kadın`. yıllarca televizyonlarda sansürü görmüş, senaryolara şahit olmuş biri olarak programı gerçekten tebrik edesim geldi. bir olay hakkında bu denli rahat, goy goy yapmadan ve sorun odaklı muhabbetleri hoşuma gitti. program sanırım o dönemde gizli kalmış bir cinsellik olduğundan dolayı genelde cinsel içerikli konular seçiyor.