şükela:  tümü | bugün soru sor
  • acıbadem'deki yeni açılan pub'ına gittiğim küçük bir pub zinciri. sunum ve konsepti beğenmekle beraber biraz beklentimin altında kaldı. bunun da tanıtımla alakalı olduğunu düşünüyorum.

    draft'tan daha sınırlı bir alanda ayı acıbadem'de tıklım tepiş, draft bomboş. e insanlar da tercih edilen mekana gitme eğiliminde oluyor haliyle. bence bu sorunu aşamazlarsa söz ettiğim şubelerinde tutunmaları zor.
  • dün 10 kişilik bir grup olarak gittiğimiz ve çok memnun kaldığımız pub... trüflü patates kızartmaları, özel yapım sosisleri ve nachos'ları harikaydı. bira çeşitleri ataköy marina'daki the big beer kadar çok değil ama başka yerlerde kolay bulamayacağınız çok lezzetli yabancı biraları tadabilirsiniz. biraları buz gibi getiriyor olmaları da çok güzel. servis müthişti. nezaket ve samimiyet dengesini çok iyi kurmuş harika çalışanları var. haftasonu rezervasyon gerekir. bağdat caddesini gören balkon kısmında yer bulabilirseniz şanslısınız.
  • istanbul anadolu yakasında erenköy, selamiçeşme, acıbadem, moda ve ataşehir'de hizmet veren pub. son derece başarılı yemek ve özellikle bira menüsüyle gözde mekanım. akıllı menü ile hangi yemekle ne tarz bira içilir, hangi biradan nasıl tat alabilirsiniz gibi birçok güzelliği bünyesinde barındıran mekandır. hangi şubesine giderseniz gidin çalışanları hem menü, hem bira konusunda ne sattığını bilen, samimi ve nazik elemanlardan oluşur. keyifli etkinliklere de ev sahipliği yapmaya başladığı için gönlümü ayrıca fethediyorlar her seferinde. ailecek çok seviyoruz...
  • evime yakın olan komşum selamiçeşme şubesinin müdavimiyim. gerek ortam gerek çalışanları ile sayılı mekanlardandır.