şükela:  tümü | bugün
 • bir tane dragon war, bi tane de dragon awcısı war, bunnar annaşıyolar, dragon bi yere saldırıyo, sonra adam onu yakalar gibi yapıyo, paraya para demiyolar böylece, bu dragon biraz tırsak, adam artiz. dragon'ların altın-mücevherat hırsı bilinen bişi tabi...

  bi sawaş dönüyo ortada, dragon gidip sizinkilere yardım ediyo, adam bi kız seviyo, "dragonheart" burda ortaya çıkıyo, kız ölecek gibi olurken aynı zamanda "kusacak gibi oluyo", eğer dragon, kızı öperse, kız ölümden uyanıyo alıp yürüyo sahneler...

  dragon animasyonları çok başarılıydı, özellikle gölün üstünden uçma sahnesi, sesi de güzeldi aslında, üstelik sean connery seslendiriyodu, 3ds max ile yapılmış olması açısından ayrı bi önemi wardı... halen war... hepsi şimdi için de geçerli.
 • super karizma bir dragon o hem tirsak degil o sadece evil diil o kadar
  tirsak biri kendini feda etmez gercekten guzel bir film sanirim biraz romantik dragonlance kivaminda
 • dennis quaid - bowen (knight of the old code)
  david thewlis - einon (orospucocugu genc kral rolunde)
  sean connery - dragonu seslendiriyor.

  dragonun ismini draco koyuyor dennis abimiz. tabiiki dragonun gercek ismi odegil ama draco dennise diyorki sen benim gercek ismimi telaffuz bile edemezsin.... guzel bir filmdir. dragon cok guzel canlandirilmstir.

  bu arada yonetmen de rob cohen
 • yeni cikan power metal gruplarindan biri.. aslinda ikisi..
  bu isimde iki tane grup var, birisi brezilyali, digeri uk'li.. ve bu iki grup arasindaki isim mahkemesi su anda surmekte..
  ben uk grubunu dinledim, ve oldukca etkilendim.. gercekten guzel parcalari var, ve iyi caliyorlar.. vokal cok etkileyici, ve rifflerde guzel.. brezilya grubunu dinlemedim, ama insallah isim davasini uk dragonheart kazanirda, iyi bi album cikartir..
  valley of the damned ve black winter day'i tavsiye ederim parca bazinda..
 • gec bunlari dedirten power metal trendysi bir grup.yeni bir$ey sunmuyorlar,bize verdikleriniyse coktan almi$tik..
 • "ejderkalbi" ya da "ejderhakalbi" diye çevrilebilinir...
 • dennis quaid'in ve draco'nun sesi rolunde {öhö} sean connery'nin oynadiği, eylenceli bir film... dennis quaid kralin oglunun ögretmenidir, ona dürüstlüğü dogruluğu, ve sol kanattan bindirme yapip muz orta yapmayi ögretmektedir, olaylar gelisir... olaylarin gelisimi bakimindan starwars'a benzer diyerek de yeterli kopya verilebilinir...
 • gişede kıymeti bilinmemiş, aslında bir hayli güzel olan bir film. ayrıca dünyanın en güzel kızıl saçlılarından birini, dina meyer'i beline kadar inen düz saçlarıyla görmek de mümkündür. elbette minstrel rolündeki pete postlethwaite da es geçilmemesi gereken bir performans sergiler.
 • en karizmatik dragondur kendisi. tatlidir, sesi guzeldir, esprilidir, yardimseverdir, koruyucudur, akillidir. yildizlara ugurlanir, aglatir.