şükela:  tümü | bugün
 • bi yazar. kedidir kedi.
 • (bkz: #58611489)

  şu entrymden "bak 3 yedin oturdun, koskoca benfica'yı yenmiş galatasaray'a noldu öyle allah allah." sonucunu çıkarmak için okuduğunu anlamama sınırlarını iyice bir zorlamak lazım.

  oysa ki malum entrynin sonunda şöyle yazmışım:

  "benfica'yı arena'da eli boş göndermiş takımın teknik direktörü lazio karşısında da takımın başında olsaymış, lazio 3-4 tane atarmış. aynen kardeşim aynen. lazio zaten benfica'dan, porto'dan, sporting'den falan çok daha iyi takım. peki."

  hamzaoğlu lazio karşısında takımın başında olsaydı koşulu var burada açık bir şekilde. adam kalkmış takımın başında denizli varken çıkılan bir maç üzerinden bana güya laf çarpıyor. hamza olsaydı lazio'yu eler miydik bilemem ama denizli'nin oynattığı o aciz futbolu oynamayacağımız kesindi.

  ekleme: adam bir de ikinci astana maçını örnek vermiş. halbuki o maça da mustafa denizli ile çıktı takım. bu arkadaşa ne desen boş aslında. kendi kurgulayıp kendi çalıp kendi oynuyor.
 • (#64240025) bir zamanlar kız sana çok acı vermiş. acı çektiğin için, çürük diş sembolüyle onu gördün. iyi haber şu ki, artık acı ruhundan silinmeye başlamış, zira o çürük diş yerinden çıkmış. ondan kurtuldun, eskisi kadar umrunda değil.
 • 20 cm hala sende. ailenden birini çağırıp pay edebilirsin. canları çekmesin.

  her konuştuğunuzda var artık o damarlı. ağzınız, eliniz boş kalmayacak bu sene.