şükela:  tümü | bugün
  • bir ekşisözlük yazarı.
  • imla noktalama bilmeyen hatasız tek bir entrisi olmayan kişi, umarım gerçekten doktor değildir, kız peşinde doktor taklidi yapan bir kekodur sadece. yoksa vay halimize.
  • sözlüğün en yakışıklı doktoru.
    genç kızlara tavsiyemdir:)
    ayrıca badimdir:) (bkz: ekşi sözlük nick'inin başına dr ekleyen doktor)
  • yaptığı yazım hatalarının söylenmesinden hoşlanmayan yazar. kendi haline bırakın.
  • durduk yere küfür eden bir yazar. ilkokul seviyesi küfürleri var. insan hayret ediyor.
  • hakkımda erkek azmanı demiş. kendisi dm den terslenince kuyruk acısıyla ileri geri konuşmuş adımın başlığının altında. bir hemşire tarafından terslenen doktordur.

edit:kendisi hala iftira atıyor. ss e bakabilirsiniz. https://i.hizliresim.com/1au99o.jpg
    edit:yönetim entrysini kaldırmış. iftiracı yalancı bir haysiyetsizdir.
    hakkımda tekrar entry girmiş. kafaladığı çaylaklar kendisine haber veriyor tabii :)
  • veganların protein alamadığını söyleyecek kadar bilgisiz, doktor olduğu şüpheli bir yazar. doktorsa da allah hastasına ve meslektaşına sabır versin.

(bkz: bu ne bilimsizliktir)

nick altıma eşcinsel yazarak aklınca beni aşağılamaya çalışan bir yazar :d hem doktor değil hem homofobik.

edit: hahaha şimdi de siktir edilmiş sözlükten.
  • sözlükteki tüm kadınların kendisine bayıldığını ve yazdığını iddia eden, bununla övünen, öğretmenleri karalayan ve itibarsızlaştıran, hayli terbiyesiz bir yazarımsı. sözlüğün içine eden güruhun bir parçası. uçurulması dileğiyle. ben entrylerini şikayet etmeye başlıyorum.
  • hakkımda "bana yürümeye çalıştı." yazan iğrenç bir mahlûk. doğrusu şu: öğretmenlerle ilgili yazdığı entrynin iğrençliği hakkında kendisine terbiyesizligini ilettim. nick altına da yaptığı terbiyesizliği yukarıdaki entymde yazdım ve entrylerini şikayet ettim. kadın olduğunu görünce "bana yürüdü, yüz bulamadı." diye iğrenç bir davranışla cevap verdi. neden çünkü iğrenç bir kişilik kendisi ve bir kadını ancak bu şekilde aşagilayacagini zannediyor. fikirlerimle değil kadın kimliğimle karşısında olduğumu zannediyor.
  • (bkz: sözlüğün en aptal yazarı)
    (bkz: cidden öyle)
    --- spoiler ---
    iddia gerçek ise şimdiye kadar gördüğüm en alfa hareket bu olabilir. putin'in insanların evde kalması için 800 aslanı sokağa saldığı iddiası sosyal medyayı karıştırdı.
    kaynak: https://mobile.twitter.com/…242372329633501185?s=12

edit: arkadaşlar bana niye küfür ediyorsunuz ben mi saldım bu aslanları?
    --- spoiler ---

bunun beynini köpeğe tak, köpek havlarken boğulur.