şükela:  tümü | bugün
  • dorock'ın yeni adı. güzel cover grupları çıkar burada (bkz: united) gibi. gidiniz, tavsiye ediniz efendim.
  • üst katı tekrar oturulacak hale gelmiş mekanımız. çünkü ben burada sahneye çok yakın olmayı sevmiyorum, üst katta cam kenarındaki masadan ergen ergen dışarıya dalıp gitmeyi seviyorum, üst kat güzel.
  • bazı isim hakkı, sozlesme vs gibi konular nedeniyle dorock'un aldıgı isim.
    adı değiştikten sonra "acaba neye benzemıs?" dıye merak ederek birkaç kez gittim. görebildiğim kadarıyla degısen hıcbır sey yok. klâsik konseptleri oldugu gıbı devam edıyor. haftalık program, cıkan gruplar hatta garsonlar bile aynı. yalnız blues mlues'u şu pazartesi kaosundan çıkarıp hafta sonuna kaydırabilirlerse çok iyi bir iş yapmış olacaklar. ve elbette stahl daha cok çıksın. çıksın ki şu üç günlük dunyada yalan da olsa kendimizi iki saatliğine rammstein konserinde sanalım.
  • taksimdeki dorock'ın yeni ismi. değişen hiçbir şey yok. beyoğlu'nun hatta istanbul'un hatta ve hatta bana göre avrupanın birçok metal barından daha kaliteli bir mekan. çıkan gruplar, çalışanlar, dekor, ses ve sahne düzeni, ışık ayarı çok başarılı. gidiniz, gittiriniz.
  • son iki haftadır cuma ve cumartesi günleri giriş için ücret almaya başlamıştır. çok da güzel olmuş. 20tl gibi bir ücret ödüyorsunuz karşılığında aldığınız fiş ile içeride bir 33'lük fıçı bira veriyorlar. bu sayede iki haftadır mekan tıklım tıklım dolu ve duman altı olmuyor. gidip sahneye nispeten yakın bir masada rahat rahat takılabiliyorsunuz.