*

• dünyanın en eğlenceli twitch yayıncısı. gerçek adı guy beahm'dır. yıllar önce youtubea içerik üretmekteydi. sledgehammer games'te community manager ve multiplayer lever designer olarak çalıştı.
    daha sonra buradan emekli olarak 21 mart 2016'da, kendi tabiriyle '' uzun süredir hayali olan '' yayıncılığa, twitch üzerinden başladı. 1 mart 2017 itibari ile 10,018 abonesi, 296,836 takipçisi bulunmaktadır.
  • twitch

yukarıdaki linkten yayınları canlı olarak izlenebilecek streamer. şu anda playerunknown's battlegrounds yayını yapmakta ve beni yarmaktadır. gözünde koruyucu gözlük üzerinde çelik yelek falan. hele bıyıkları beni benden almaktadır. keyifli adam vesselam.*
  • dudağında yaşayan slick daddy isimli zehirli etiyopya tırtılıyla, yayının başında yalayıp bıyığı için kullandığı tarağıyla, doksanlardan kalma güneş gözlüğüyle, kendi logosu bulunan çelik yeleğiyle, gilette adlı kendine ait olan intro müziğiyle, yayınında kullandığı seksenlerin synthpop parçalarıyla, kazandıktan sonra yaptığı epik dansıyla, 93 ve 94'te kazandığı iki kupayı her gün dile getirmesiyle, speed-momentum-violence düsturuyla; kısacası her şeyiyle beni kendine bağlayan gelmiş geçmiş en eğlenceli twitch yayıncısıdır. aralıksız 3-4 saat izleyebileceğim yegane kişi. kendisinin de dediği gibi "face of twitch" unvanını sonuna kadar hak etmektedir. bu orijinalliğini ve yarattığı karakteri istikrarla sürdürmesi dileğiyle.
  • bir girdap gibidir. kapıldığınızda bırakamazsınız.

yüzümüze testesteron vuruyor mübarek.
  • öfkenin vücut bulmuş hali.
  • (bkz: drdisrespect)
  • eger ki ergenlik caginda bir eril bireyseniz sizi gercek bir erkege donusturur. ekrandan tasiyor hormonlar durduramiyoruz.
  • çok başarılı bir yayıncı.
  • bizdeki huysuz virjin'in bir değişik varyasyonu, ama daha orjinal, daha kaliteli, daha konsepti geniş, daha zeki olanı. yaratıcılık, içerik geliştirme, eğlendirme en üst seviyede.
    ossuruğa gülenin ossuruk kadar aklı yoktur denmiş ama, bu klipte kahkaha attırmıştır, çünkü yaklaşık 20bin kişinin karşısında canlı yayında bu tepkiyi hiç çekinmeden verebilmek göt ister.
  • gerçek adı guy beahm olan yayıncı.
hesabın var mı? giriş yap