• yedinci nesil bir yazar.
  • yeni nesillere hoşgeldin zirvesi istanbul ayağına dokuzuncu nesil çıtır liseli yazar kıyafetiyle teşrif edecek, ekose etek, yünlü çorap kombinasyonuyla etrafın tozunu atacaktır. gömleğini göbek üstünde düğümlemesi için ikna etmeye çalışıyorum şu an ehehe...
  • pek sahane bir insanmis. ben bugun bunu gordum. sagolsun varolsun. sayesinde yeni yila cici bici girecegim.
  • tanrının bu günlerde bana harika insanlarla tanışma şansını bahşederken benden esirgemediği bir başka kişi. hem kitap kurdu hem bir ahu.
  • dogum gununu en muhtesem sekilde kutladigim insan. valla oyle bir kutladim ki bu kadar olur...
  • sıradan ve bir o kadar sıkıcı olan gecemi neşeye boğmuş, muhabbetiyle yerlere yatırmış mükemmel yazar. karma denen sistemin gerçekten doğru şekilde çalıştığının en nadide örneklerinden.*inat edip tüm entrylerini okuyayım dedim hayvan ara müsade etmedi. gerçi okuduğum entryleri sayesinde ölüm tehlikesi atlatmışlığım da var ama olsun artık. nick'i de süperdir bu arada.
  • uykusuz gecelerin ılık sütü,
    yılbaşı gecesinin birinci çinkosu,
    toplu taşıma araçlarının boş kalan son koltuğu,
    sınavın en başında "hocam 3. soruyu x=y/z formülüyle mi çözeceğiz" sorusunu soran yardımsever fırlaması,
    ateşli hastalıkların alına konulan ıslak mendili,
    karanlık gecelerin yıldızı,
    güneşli günlerin ağaç altı,
    izmir köftesinin köfte harcı,
    tekirdağ rakısının yaş üzümü,
    tarihi galatasaray hamamının kurnası,
    beşiktaş' ın çarşısı,
    çıtırların avcısı,
    neşeli günlerin "ingiltere kralı, rahmetli başkan kennedy, taçsız kral pele, beckenbauer, kaleci mayer, bridget bardot, nadia comaneci, fenerbahçeli cemil' i",
    hababam sınıfının badi ekrem' i,
    aşurenin kuru incir' i,
    istanbul' un trafiği,
    alti badi birlesip hamama kiz bakmaya gitmek eyleminin dolmalardan sorumlu hanım ağası,
    kız isteme aktivitelerinin dünürcü başı,
    ek$i sözlüğün tadına doyum olmayanı,

rüyaların fabrikası.
  • hergün "hadi birşeyler yazmış olsun" hissiyatıyla ve heyecanıyla takip ettiğim yazar. sonunda bir roman çıksın çıkmasın, önemli değil, ben tefrika okur gibi takip ediyorum kendisini.
  • mevsim bağımsız her gününü, kıçını yayarak oturduğu hasır koltukta mon cherie yer, henüz sıkılmış portakal suyunu içer iken, fütursuzca önünde eğilip kalkan dar kalçalı erkekleri seyrederek geçirmesini dilediğim sözlük yazarıdır.
    ne naçar olmayı yakıştırabildim kendisine, ne ölümü...
    ne de dar zamanlara sıkıştırmayı.
  • şişe efes'in tadının ne kadar güzel olduğunu bir kez daha kanıtlayan ve bunun sebebinin bira şişesinin içindeki formül değil de şişenin çevresinde dönen muhabbet olduğunu açık seçik ortaya koyan süper hatun. istanbul'u çok sevme nedenlerime bir neden daha ekleyen süpper badi.
hesabın var mı? giriş yap