şükela:  tümü | bugün
 • lunar strain'de bulunan 3 nolu instrumental tracki in flames'in.
 • dream theater benzeri hatta fotokopyası güzel müzik yapan cici bir gruptur.

  very albümleri space dye vest hariç awakevari bir çizgi çizer. hatta panterei adında üç bölümden oluşan bir şarkıları bile mevcuttur. (bkz: a mind beside itself)
 • stratovarius albümü dreamspace'in yanlış yazılmış hali...
 • jan vasick - keyboard
  bernhard huber - bateri
  wolfgang kerinnis - gitar
  roland stoll - vokal
  benno schmidtler - bass

  kişilerinden oluşan grup.

  anlaşılan pek başarılı olamamışlar ki güzel müzik yaptıkları halde tutunamaış ve 2000 yılından sonra sesleri solukları kesilmiş.
 • 1984 yapimi sci fi thriller.filmi joseph ruben yonetmis.basrollerinde dennis quaid,max von sydow ve cristopher plummer mevcut.bekledigimin cok uzerinde performans gostermis bir 80 ler yapimi.
  filmde; alex adli genc arkadasimizin baskalarinin ruyalarina girme yetenegini,bilimsel amaclar icin kullanmaya calisan hos bir doktor abla ve alex in eskiden beri tanidigi ihtiyar proffessor yer aliyor.
  ayni zamanda yine ruyalara girebilen ve ruyayi goren kisileri ruyanin icinde oldurerek bir daha uyanmamalarini saglayan,amerikan baskaninin yakinlarinda yasiyan birinin yonlendirdigi kotu kalpli bir eleman soz konusu.amac presidentin ruyasina girip kolpa yapmak olunca bunu cakan esas ogalanimizda durumlara el koymaya karar verir.ve bakalim neler olur.
 • ya bi tane olsun yine şöle bişey yapın kardeşim be!**
  ya tamam, bottled' e koymuşunuz az biraz, hani bunun devamı niteliğinde kabul de..

  bottled' in ardına bunu dinleyince bi yabancılaşıyo insan.. heyallahım ya
 • ing. rüyalarin garip ve gizemli karakteristigine sahip an, durum, sahne. lunar strain albümünün dördüncü sarkisi.
 • in flames'in pek dikkat cekmeyen muhtesem sarkisi. klasik lunar strain etkileri barindirir ve in flames'in en kompleks eserlerinden biridir. stereo dinlerken fark edersiniz ki, iki kulakliktan gelen farkli melodiler (bkz: kontpuanimsi), sarkinin ilerlemesiyle sagdan sola, soldan saga gecis yapar (ayni black ash inheritance albümünde yapildigi gibi), kisacası çift gitar çok iyi kullanılmıştır. arada sirada güzel duraksamalari olan sarki, "in flames degisti, zottirikten birsey oldu be hoca!" diyen tayfaya dinletilse, büyük cogunlugunca begenilmeyebilir; o derece lunar strain evladidir. tahminimce in flames'in ilerki konserlerinin hic birinde calmayacagi sarkidir, isveç death metal reçetesidir.

  (bkz: made in flames)
 • gerçekten çok mükemmel bi enstrümentaldir.
  sürekli iron maiden - translyvania'ya çağrışım yapar kafamda nedense.
  lunar strain'in mükemmellerinden.
 • gecenin bir yarısı, itunes daki progressive playlistim içinde aniden "dönülmez akşamın ufkundayım" ezgisini duyup irkilmeme sebep olmuş, tüylerimi diken diken etmiş bir progressive metal grubudur. bizim beceremediğmizi onlar becermiştir.