• fransızca dressoir gibi bi yazılışı olduğunu sandığım * bi mobilya çeşidi. * sofra takımı konulan dolap. salon mobilyası parçası. eski takımlarda daha çok olurdu, yeni jenerasyon mobilyada, minimalizm akımı dolayısıyla mıdır nedir, pek olmuyor. büfenin çekmece sayısını artırıp hallediyorlar mevzuu.
  • antre girişleri için uygun görülen mobilyaymış. annemin yoğun isteği sonucu ben de yeni öğrendim. eskiden bunun üstüne telefon konulurdu ama şimdilerde ne işe yarıyor gerçekten anlamış değilim. annem de bilmiyor. eve dergilerde ne gördüyse onu tıkmasından korkuyorum. uzun zamandır ev de dizmedi, içinde yoğun bir ev dizme enerjisi var, bakalım. bu arada konuya dönersek, size bir örnek: http://www.dogtas.com.tr/…urunler/sehpa/388/varesa/
  • son yıllarda kullanımı yeniden ön plana çıkan, antre-salon-yatak odası için farklı modelleri ve olan, hoş görünüm yaratan aksesuar.
    ayna ile eşlik eden, markiz ve bench ile eşlik eden tamamlayıcılarla zenginleştirmek mümkün.
    modellerden bazıları
  • çok dekoratif, evi sevimli hale getiren ancak çok gereksiz bir ev mobilyasıdır. şimdilerde gerçi çoğunlukla sadece otellerde oluyor artık ya da çok boş yeri olan büyük evlerde...
  • telefonluk. ev telefonluğu.
    eskiden tabi.
  • her evin girişinde gerekli olan bir mobilyadır. eve girdiğinde, elindekileri bırakacak bir yer arar bünye; dresuar iyidir, dursun durduğu yerde.
  • neden bu kadar pahalı olduğunu bir türlü anlayamadığım mobilya türü. kimse ağzını 300 400'den aşağı açmıyor. afedersiniz sik kadar büyüklükteki bu şeye neden bu kadar çok para istenir anlayamadım bir türlü
  • fiyat performans oranı belki de en berbat mobilya türüdür. bir halta yaramaz ancak gereksiz derecede pahalıdır.
  • neden bu kadar pahalıdır? neden neden?
    şu aralar mermer modeller pek moda, yemek masalarında olduğu gibi ancak ben pek beğenmiyorum.
    eskitme boyalı retro görünümle bir modelle yoluma devam edeceğim gibi görünüyor.
hesabın var mı? giriş yap