şükela:  tümü | bugün soru sor
 • cok faydali bir ter onleyici roll on markasi. aksam surunuyorsun sabah yikanip normal hayatina devam ediyorsun. normalden fazla koltuk alti terlemesi olan insanlarda etkili bir cozum sunuyor. ingiltere fiyati 6 gbp buradaysa internette 35 tl civarinda satiliyor klasik. bi koltuk altimiz kalmisti...
 • türlü türlü roll on markalarına paraları bayıldıktan sonra dermatolojistin önerisi üzerine kullanmaya başladığım etkili ter önleyicidir. koltuk altı kupkuru oluyor , doktor ellere de faydası var diyor , evet var ama elinizin tam olarak hangi noktalarının terlediğini belirleyip o noktalara sürmeniz gerekiyor etkili olabilmesi için.bu kadar reklam kokan entrynin sonuna fiyatının her hangi bir ter önleyiciye göre çok pahalı olduğunu belirtip selam edelim koltuk altı terleyenlere.
 • genelde çok terleyen biri değilim, ancak, spor yapan ve dans eden biri olduğum için salonda olduğum zamanlar, özellikle de dans ederken kıyafetimde oluşan ıslaklık inanılmaz rahatsız ediyordu beni. nasıl kurtulurum diye çözüm ararken birkaç ürüne rastladım. tereson ve maxim gibi. ancak driclor bir eczane ürünü olduğu için beni daha çok cezbetti. driclor'un diğer iki ürün gibi reklamı da yapılmıyor, çünkü ilaç kategorisine giriyor sanırım. bu yüzden daha güvenli geldi bana. ayrıca diğerlerine göre fiyatı daha iyi. dün eczaneden 35 tl ye aldım. 1 hafta sonra sonuç alırım sanırım. ama hiç bir zaman içim rahat etmeyecek tabi ki. sonuçta terlemek vücudun doğal bir fonksiyonu, buna müdahale etmek ne denli doğru bilemiyorum.
 • ciddi anlamda işe yaradığını tecrübe ettiğim ilaç. gece kuru cilde sürüp kurumasını bekliyorsunuz, sonra yatın uyuyun. sabah da banyo yapıp ilgili bölgeyi iyice yıkayın. hepsi bu. yan etki olarak kaşıntı ve hatta kızarıklık yapabilmektedir. ilk kullanımlar sonucu bende de oluşan bu durum şu anda ise sadece sürdükten sonra kuruması sırasında kaşınma şeklinde devam etmekte. kızarıklık problemi kalmadı. bir de ilk zamanlarda günlük, sonraları 2-3 hatta 4-5 günde bir kullanmaya başlıyorsunuz ve gerçekten de terlemeyi engelliyor. yine de vücudun bu görevini yerine getirmesini tamamen köreltmemek adına işe gitmeyeceksem, izinli ve hafta sonu ise kullanımı kesiyorum
 • koltuk altı terlemesini ne yaparsa yapsın çözememiş insanlar için kesin çözümdür ancak dermatolojist tarafından hiperhidroz var sende (el , ayak ,koltuk altında aşırı terleme) denildiyse sadece koltuk altında etkili oluyor.
 • maxrim rollon, tereson ve hatta cilt şapı denilen şeyi kulllanmama rağmen hiçbir şekilde bir çözüm bulamamışken dr tavsiyesiyle en azından bunu da deneyeyim diyerekten aldığım ve koltuk altı terlememi sıfıra indirerek gönlümü fethetmiş , kesinlikle ihtiyaç duyanların alması elzem müthiş bir ilaç.
 • sırf "onu da denedim faydası yok" demek için aldığım, sonucu görünce afalladığım süpersonik ürün
 • genelde hiçbir şey yapmadan, yalnızca otururken bile koltuk altı aşırı terleyen bir insan olduğum için denemek amacıyla bugün satın aldığım roll on.

  her gün duş alan, kişisel bakımım konusunda takıntılı biri olmama rağmen bu koltuk altı terlemesi sebebiyle yıllardır istediğim renk tişörtü, gömleği giyemiyorum. çeşitli marka ter önleyici deodorantlar, koltuk altı pedleri, pudralar... hiçbiri bir işe yaramadı. istediğim gibi giyinemez, sosyal ortamlarda kolumu kaldıramaz oldum. soğuk bir kış gününde bile terliyorum. yaşamayan bilmez, gerçekten can sıkıcı bir durum.

  bu sebeplerle bahsettiğim ilacı satın aldım. artık her şey farklı olabilir, bu gece kullanmaya başlıyorum. sanırım şeytanın bacağını kırma vakti geldi.

  bir hafta sonra sonucu buraya yazarım.

  edit: bir hafta kullanmama bile gerek kalmadı, henüz ikinci günde terlemeyi kesti. bu driclor bir harika dostum

  aylar sonra gelen edit: bu ürünü kullanmaya başladığımdan beri koltuk altı ter problemim sona erdi. ürünün hiçbir zararını da görmüyorum. bu durumdan çok mutluyum. seni üretenin gözlerinden öpeyim.
 • terleme sorunuyla baş edemeyip* ameliyattan vazgeçtiren ilaçtır. bir haftadır her gün kullanıyorum. kışın ortasında sırılsıklam olan koltuk altlarımın terini daha ilk günden kesti. tempolu işler yaparken* bile hafif bir nemlenme oluştu sadece.

  sanırım mantık, bunu sürünce ilaç ter kanallarını kapıyor. zamanla açılmasın diye en başta günlük, sonra zamanla kendiniz ayarlayarak yeniliyorsunuz rollonu.

  3 adet kargo dahil 62 tl ye aldım çok memnunum. sanrım bi 20 ml şişe bir ayı çıkarır. kesinlikle yavsiye ederim.
 • mucizenin diğer adı.
  edit: biraz daha kullandıktan sonra daha net konuşacağım; bu bir mucize, kelimenin tam anlamıyla bir mucize. bu illetten kurtulmak için 2 sefer botox olup toplamda 1500tl civarinda bir ücret ödemiş ve tam olarak kurtulamamış biri olarak diyorum ki bu bir mucize. kaç etti 3 mü?
  edit:bir sure kullandiktan sonra kışın bile terleyen beni buna ihtiyaç duymaz hale getirdi.(problemi düzeltiyor) 1sene düzenli kullandım, sonrasında bir bakmisim 1 senedir kullanmamıştım, mucize