• daha bir dakika oynamadan deli gibi övülen futbolcu. ulan bi oynasaydı.
  • falcao vol2 olur. sakatlanmazsa da babel vol2 olur.

not: gs

falcao gelmeden önceki entrym

falcao öncesi 2. entry
  • tipinden piçlik akmasına rağmen söylenilenin aksine manitaları götürmemiştir. lise yıllarından beri aynı kadınla birliktedir. muzip bir karakteri ve hayran olduğum yeteneklere sahip futbolcudur kendileri. uzun zamandır severek izlerim. galatasaray'a gelmiş olması biraz canımı yaksa da onu buralarda izlemek sevindiriyor. umarım bizlere o güzel futbolunu sunma fırsatını yakalar. 80 dakika hayalet gibi gezer gider dakika 87'de öyle bir gol atar ki şaşar kalırız. üstelik bunu da çok kolay bir şeymiş gibi gösterir. hayırlı olsun.

not: wout30atsınspor
  • tam piç tipi var.

rakip olsam eline düşmek istemem.
  • bu yaşına kadar serie a'da esmiş adam yerden kalkılmayan dünya'nın en hantal ve kötü yönetilen liginde yaşından dolayı oynayamaz aynen *

tek olay sakatlık yaşayıp yaşamaması olan futbolcu.sakatlık sorunu yaşamazsa iğrenç lig düzeni,hakemler ve düşük zekalı rakip topçular izin verdiği takdirde rüzgar gibi eser bu ligde taraftarın da sevgilisi olur.
  • yasindan ve ekonomik acidan transferine basta sicak bakmadim..ama adamda geldiginden beri muazzam bir sneijder havasi seziyorum..
    konusmasi, tavirlari, mimikleri falan ayni o..
    insallah ayni derecede katki verir..
  • tam piç fırlama acayip makara şamata kızların hasta olduğu ağzı laf yapan yeni 10 numaramız. tam bi pussy hunter herif
  • sempatiktik ve piçliğiyle nice delikanlıyı ibne yapacak gibi duruyor.
  • bir fenerbahçeli olarak fenerbahçe'ye gol attığını düşünmek dahi istemiyorum.

genel olarak acayip kudurtucu bir tarzı var, napoli'deyken sadece gol sevincini izlemek bile çok zevkliydi ama burada çok yıpratır beni. hele bir de galibiyet golünü falan atarsa 5 yıllık malzeme çıkar, buna hiç dayanamam. git kardeşim beşiktaş'a gol at bizi rahat bırak bak lütfen diyorum.
  • sağ ayağının içi ile çok can yakacak topçu. akabinde dilliyor, tam bir dilleyici…
hesabın var mı? giriş yap