şükela:  tümü | bugün
 • http://drift.ijji.com/ adresinden ulaşılabilen arabalar üzerine yoğunlaşmış ücretsiz bir mmo. level atladıkça daha iyi sınıflardan daha iyi arbalar alabileceğimiz. arabalarımıza hem görünüş hemde performans parçaları takabileceğimiz. dilediğimiz zaman başkalarıyla yarışabileceğimiz tam anlamıyla bir araba mmo su. şehirde serbestçe gezmek ve anime tadında grafikleride cabası.
 • bağımlılık yapan nefis online oyun.
 • ziyadesiyle güzel oyun. basit ama kullanışlı oyun arayanlar için birebir.
  ancak, birkaç eksiği de var maalesef.
  seviyeniz 40 a ulaştıktan sonra, ilerlemeniz çok zorlaşıyor. seviye atlayabilmek için paso yarışmak zorunda kalıyorsunuz. halbuki ben, paso görev yapmak, okyanusları aşmak, enginlere sığamayıp taşmak istiyorum.
  bir de görevler çok ilginç ve hikayesel anlamda birbirini takip ediyor. bu çok güzel düşünülmüş.
  ama oyunun size verdiği görevlerden başka, 1-2 tane daha değişik görev seçeneğiniz var başka yok. bunun arttırılmasını isterdim. açıkcası.
  ne bileyim, yani bir mmo oynuyorsak eğer, şehirde serbest dolaşırken, gizli görevler bulabilsek, değişik questler alabilsek çok şahane olurdu.
  bir de, ülkemizde onca trafik canavarı bulunmasına rağmen, bizim insanımız araba kullanmayı biliyor arkadaş. ben bunu gördüm. yabancıların çoğunun -bilhassa amerikalılar- bu işten haberleri yok. dan dun giriyorlar sağa sola.
 • abartısız dünyanın en iyi mmo'larından biriydi. hem yarış hemde adam gibi questleri olan şahane bir yarış oyunuydu. nfs world bi' oraları denedi ama questleri olmamasından mütevellit ve hiç içerik gelmediğinden öldü gitti. adamların tek yaptığı oyuna araba eklemekti. neyse, drift city'nin devamı gelmemesi gerçekten büyük kayıp. düşensenize world of warcraft ama arabalarla. gerçekten raidler falan vardı, en son expansion ile geleceği gidip post apocalyptic ortamda arabaya takılan silahlarla npc kesiliyordu falan. ulan ne oyunmuş be.