şükela:  tümü | bugün
  • enteresan video.
    olay bodrum torba'da gerçekleşmiş.

nuri bilge ceylan filmi gibi başlayıp bir anda ikinci sınıf aksiyon filmine dönmesi beni etkiledi.
  • arabanın motorunun ''anam sikildi'' diye bağırması çok enterasan.
  • aslında "taşıt tanıma sistemi hangi pompada?" diye sormak üzere çalışana yaklaşmak istemiş fakat pek başarılı olamamış gibi gördüm.
  • anaa, demek ki çarpınca patlamıyormuş bunlar. yıllarca kandırıldık amk.
  • amk sanat filmi izliyorum sandım 2 dakka kendi halinde oturulan pompacı mı izletilir.

su testisinin su yolunda kırıldığı bmw.
  • “apartmanlara takılan güvenlik kamerasındaki kaliteye bak birde bu bp nin güvenlik kamerasının kalitesine.”
    diye düşündürmüştür.
  • kazadan sonra arabadan inen beyaz t-shirtlü arkadaş yarmıştır.

elde bira , ağır ağır adımlar , çarptıkları yere doğru gidiş ve en önemlisi birayı yere koyup nereye vurduklarına bakması.
  • drift yapmaktan ziyade önündeki adam işaret vermeden aniden yavaşlayıp benzin istasyonuna girince panikleyip ona vurmamak için fren yapıp direksiyonu yana kırınca kendi aracına zarar veriyor gibi. bmw kadraja girmeden hemen önce 1.23'te sağ altta görülen arabaya dikkat edin.

drift yapıyor olsaydı çok daha önceden ses gelirdi çünkü gereksiz yere uzun tutulan videoyu izlerseniz pompanın yanından geçen motorun sesinin adam 500 mt öteye gitmişken bile duyulduğunu görebilirsiniz.
  • video, istasyonun inşa edildiği arsanın imara açıldığı tarihte başlıyor. bekle bekle 20 yıl geçti lan.

olaya gelirsek, nerede e46, e36 falan eski bmw görürseniz koşarak uzaklaşın. arabadaysanız da yavaşlayın geçsin gitsin.
  • içtikleri toplam alkolün ederi 100 tl, içilen alkol neticesinde ortaya çıkan hasar minimum 50 bin tl'dir.

elinde bira şişesi ile arabadan inen beyaz tişörtlü şahıs da benzin pompasına bakarken ki yaptığı duruşla bu hesabı kafasından geçirdiğini belli ediyor.

(bkz: şimdi sıçtık duruşu)