• bosna'lı kadınlara tecavüz eden sırp askerleri'nin kardeşidir kendisi. gazze'de çocukları katleden israil askerinin can yoldaşıdır. çin'de müslüman'ları idam eden celladın akrabasıdır. sudan'da kadınları çocukları palalarla kesen adamların ruh ikizidir. toplama kamplarında çocukları sakat bırakıp deneyler yaparak üstün ırk idealine erişmeye çalışan doktorun yardakçısıdır.

insan ruhunun hastalıklı özüdür bu adam. insanın ne kadar kötüleşebileceğinin en yakındaki kanıtıdır. fanatizmin, adanmışlığın, bastırılmışlığın ve dile gelmiş öfkenin kağıda dökülmüş halidir.

arkadaşlarının dediği gibi aşırı duygusallaşınca yanlış sözler söylediğini düşünüp onu mazur görmeye çalışmak dünyanın en korkunç işbirlikçiliği olacaktır. çünkü dünyadaki bütün korkunç katliamlar idealleri uğruna savaştığını iddia eden insanlar tarafından duygusal yoğunluğun yükseldiği anlarda gerçekleştirilir. bu adamı yaşadığı üzüntüden dolayı fevri tepkiler verdiğini düşünerek mazur göreceksek yakınlarını intihar saldırılarında kaybeden israil askerini de mazur görmeliyiz.

bu adam sınırın öbür tarafında yaşıyor ben bunu anladım. bu nedenle gözden çıkardım. içinde azıcık insanlık kalmış arkadaşlarına bir şeyler söylemek istiyorum yalnızca. bu adamın sözlerini mazur görürseniz eğer dünyanın bütün kanı sizin ellerinize de bulaşmış olacak. onun bu hastalıklı feveranlarına karşı en ufak bir empati dahi hissediyorsanız sessiz, sakin bir köşede vicdanınızla konuşmaya çalışın. çünkü, aklı, vicdanı, inancı ve kalbinde ufacık da olsa insan sevgisi olan hiç kimse bu denli dehşet verici düşünceleri herhangi bir şekilde savunamaz.

unutmuştum kendisi anımsattı: japon'ya ya atom bombası atan zihniyetin yan ürünüdür. eline fırsat geçse bunu yapar ve sonra ben bunu yaptım ki düşmanlarım bana kötülük yapmadan önce bir kere daha düşünsünler istedim, diyerek mazur gösterir kendisini.
  • iyi ufluyor valla, tassaklarim serinledi
  • hadi bu adam hasta, meczup diyelim. savunucuları ne yüzle çıkıp bu adamı kolluyorlar anlamıyorum. tamam eleştirenler alevi, nusayri, omurgasız, solcu, omurgasız solcu, hepsi aptal, hepsi yavşak. hepsine tamam. yavrucuğum drittes denen bu şahıs tecavüz etmekten bahsediyor, kadına çocuğa saldırmaktan, ırzlarına geçmekten bahsediyor şehvetle. bunun hayalini kuruyor salyalar akıtarak. sen bu adamın neyini savunuyorsun? hiç mi utanman, arlanman yok? hiç mi namusun yok? namussuz musun it oğlu it? ayıp, haya, ar hiç mi memleketine uğramadı senin? allah bin belanızı versin terbiyesizler.

doğduğunuz zaman anan baban ne de sevinmişlerdir bir erkek dünyaya getirdik diye. hele bu fikirlerini git anana anlat bakayım. suratına bin defa tükürüyor mu tükürmüyor mu? üç defa da adam demişim. adammış. haysiyetsizden adam mı olur.
  • 1933 - 1945 yılları arasındaki nazi yönetimi altındaki almanyaya verilen ad.

1. reich: kutsal roma germen imparatorluğu
    2. reich: bismarkın alman birliğini sağlaması ile kurduğu prusya imparatorluğudur.
  • tecavüz ve insanların yerlerde süründürülmesi fikirlerinden zevk alan yazar.
    edit: bunu ispiyonlayıp duran, git ananı ispiyonla.
  • kendisini savunan bütün yazarların (zaten bir elin parmakları) ekşi sözlük hesapları yenidir. bilin bakalım onlar kim?
  • tum tecavuzculer tarafindan desteklenen yazar.
  • bir de dava hakkımı saklı tutuyorum demiş, buna hasta oldum. ne diyecek acaba hakime; "hakim bey şimdi ekşi sözlüğü bilirsiniz, he işte orda ben bütün esadcı kadınları -üzerinize afiyet- düzücez dedim. bizim çocuklar esadcıların analarıyla halvet olacak dedim, bunları cariye yapıcaz dedim, saçlarından sürükleyip köle edicez dedim, şam'ın kadınlarını hayal ediyoruz dedim, bunlar da tuttu bana sen tecavüzü savunuyorsun dedi, çok mağdurum, madden ve manen zarar gördüm tazminat istiyorum."
  • troll veya değil; benim için değişen bir şey yok. kendisine şöyle bir mesaj attım, o yayınlamadan ben yayınlayayım:

"uzun zamandır yazdıklarını okuyorum. küfür etmek istemiyorum ama şunu söylemeden rahat edemem, istersen yayınla:

sen kalpsizsin, vicdansızsın, kitapsızsın, allah'sızsın. umarım öbür tarafta cayır cayır yanarsın. yanacaksın demiyorum çünkü ben şirk koşmam, takdir senin çığırtkanlığını yaptığın allah'ındır.

o görür."
  • ozgur suriye ordusu denen orospu cocuklarinin yenilecegini anlayinca sinirlenmis yazar.
hesabın var mı? giriş yap