şükela:  tümü | bugün
 • advanced system care bağımlısı biri olarak bugün indireyim lan şunu da dediğim ve sonuçta masaüstümde 15 netbookta da 1 olmak üzere toplamda 16 driver'ımı güncelleyen program. advanced system care sen programların kralısın eyvallah! fakat sana bir sorum olacak advanced, şimdi senin alet çantası sekmende güvenlik kısmında sürücü yönetici (driver m.) var. ben o zırtapozla bu güncellemeleri kontrol ettiğimde sen bana hiç "kanki bunlar güncel değil" demedin. n'ayaksın lan sen!
 • bir uniblue driver scanner 20xx değil.
 • sürücüleri güncelleyeceğim ayağına, içine edip elinize bırakan lanet uygulama. cillop gibi filmleri izlerken dur lan madem güncelleyeceksin aç da güncelle dedikten sonra hiçbir film açılmaz oldu. mkv, dvd rip ne varsa açılanlar açılmadı.

  sorun önce driver booster denen sikko yazılım kaldırmak, sonra yüklenen bağdaştırıcıyı silmek. bilgisayarı baştan başlatıp orjinal driverı yüklemek ile sorunum halloldu.

  uzak durulası kısaca.
 • bilgisayarınızdaki sürücüleri tek tek tarayarak eksik ya da güncel olmayanları tespit etmenizi ve güncellemenizi sağlayan faydalı bir programdır.

  oldukça basit arayüzü var, sistem taramasından sonra sürücüleri liste halinde görebilir ve dilediğiniz güncel olmayan sürücüyü güncelleştirebilirsiniz.
  spyware içerir mi içermez mi bilmiyorum ama 5 yıllık masa üstü bilgisayarıma ilaç gibi gelmiştir, hissedilir derecede performans artışı oldu.
 • uzak durulması gereken bir sürücü güncelleme yazılımı. hele windows 10 kullanıyorsanız kesinlikle bulaşmayın derim. sürücü güncellemelerini kendi sitelerinden indirin hatta ekran-ses kartı dışında güncellediğiniz hiçbir sürücü bilgisayarınızda kayda değer bir fark yaratmaz. bu yüzden kendisi ne kadar whql imzalı olduğunu söyledikleri packageleri indirse de kullandığım bir çok makinede sorun çıkartmıştır.
 • formattan sonra ilaç gibi gelen program. korsan olarak edindikten sonra çalıştırmamla herşeyi yerli yerine koyması bir oldu. hatta öyle ki donanımın kullanıp kullanmamayı bana bıraktığı özelliklerin driverlarını dahi indirip kurmuş. 650mb gibi bir indirme yaptı 15 dk yükleme yaptı. "restart atar mısın?" sorusuna evet dedim ve sanki 5 dk önce formattan çıkan bilgisayar değil de benmişim gibi herşey pırıl pırıl açıldı.

  kullanımı çok basit, dil türkçe, stabil ve etkili.
 • guncellemelerin gercek olamayacak kadar iyi gitmesinden killanmaliydim - agzina sicti birakti bilgisayarin. restore point olmadan denemeyin bile.
 • sürücü güncellemeleri için kullandığım on numara beş yıldız bi program. gta 5 i oynayamıyordum pcde, bu programı kurdum güncelleme yaptı şimdi online oynuyorum aq
 • sanıyorum kendine sürekli muhtaç etmek ve paralı sürümünü aldırmak için seni süründüren programdır.