şükela:  tümü | bugün
  • ekşi sözlük her insanın düşüncelerini, fikirlerini açıkça yazabildiği bir platformdur. bu platformda başkasına alenen hakaret ya da küfür etmek bir düşünce ya da fikir değildir. drizzt do urden nickli yazar, yazdığı entrylerde açıkça halkı kin ve nefrete sürüklemektedir. bununla da kalmayıp yazdığı yazılarla adeta bir provokatör olduğunu göstermektedir. sözlük yönetimi ya ekşi sözlük'ü baştan tanımlamalı ya da bu gibi güruhlara gerekeni yapmalıdır. burası türkiye'nin en çok ziyaret edilen sosyal platformlarından. bu gibi durumlara düşmesi üzücüdür. umarım gerekilen yapılır.
  • dostum 'yazar' demişsin ama 'yalar' olacak.
  • (bkz: kendisinden olmayana yaşam hakkı tanımayan faşist)

gerekçeye bak, halkı kin ve nefrete sürüklüyormuş, hasiktir oradan.
  • iki yüzlü deyince kızıyorlar üst editi: başlığı açanın entrsi şu: "ekşi sözlük her insanın düşüncelerini, fikirlerini açıkça yazabildiği bir platformdur. bu platformda başkasına alenen hakaret ya da küfür etmek bir düşünce ya da fikir değildir." ilk bakışta ne kadar güzel değil mi? ben de öyle zannettim. hatta dedim ki acaba karşı tarafın insan kalabilen ve unesco kültürel mirasına dahil edilmesi gereken bir muhalif midir ki diye düşünmedim de değil. başlığı açanla yine aynı başlık altında ikinci kez şunu (bkz: (#91105692)) yazan aynı kişi :))) inanabiliyor musunuz? işte bu yüzden iktidar olamazsınız. işte muharrem ince’nin bu kafa iktidar olamaz dediği kafa bu. mayası bozuk bunların, adam ikinci entryde hemen “kodumun çomarları” yazmış. ondan sonra redkitin neden sevgilisi yok şöyle böyle :)) yatacak yeriniz yok be. he he yargılanacaksınız :)) [izlandalı futbolcu: hjörtur editson]

haaaaa bugünün boktroll gündemi belli oldu :) o uçurulsun bu uçurulsun kampanyaları... talimat o yönde belli ki...

sizin aktroll yaftalaması yaptığınız herkes uçurulsun, siz de rahat rahat takılın :) işte bunlar hep faşist kafa... bizden olmayan herkes uçsun.

başlığı açan kardeş, sen önce bir kendi cenahına bak, sizin boktrollerin attıkları mesajları göndersem sana oturur kahrından ağlarsın “ben bunlarla aynı safta mıyım?” diye...

iki yüzlü deyince kızıyorlar editi: ulan başlığı açanın yazısını okudum bir ilk “ooo dedim karşı cenahtan da olsa insan galiba, küfür etmeksizin fikir beyan edilebilir.” falan yazıyor.
  • (bkz: cengizem) ve (bkz: hic de yakisikli degilim) aktroll arkadaşlarının yanında yerini alması gereken yazarımsı zira sağlık durumunu pek yerinde görmüyorum. imamoğlu'nun cesaretlendirmesi ile kendisine zarar verebilir.
  • ooo ak-it arkadaşları geldi. nasıl da belli ediyorlar kendini. hemen insanları bir grubun için3 koyup yaftalamaktan bıkmadınız. kodumun çomarları.
  • lisede güzide bir din hocam vardı.. dinginliğiyle, huzuruyla efsane bir adamdı. hemen her konuda müthiş sakinlikle çözüm buluyordu. sonradan öğrendikki hocamız bilmem kaçıncı dan taekwondocuymuş. profesyonel hakemlik yapıyormuş. adam öyle bi deşarj oluyordu ki kum torbasını döve döve huzura kavuşuyordu.

bence bu furkiboy uçurulmasın. bizde rf aracılığıyla (bkz: radio frequency) küfür yollu bir nevi deşarj olup, günlük hayatımızda karşılaştığımız problemlere "en azından furki kadar ... değil" diyerek pozitif bakmaya çalışıyoruz.
  • geç bile kalınmış kampanyadir. normal bir ülkede iftiradan, yalandan, sahtekarliktan hapse girmesi gereken bir insanın sözlükten ucurulmamasi abesin önde gideni.
  • katılmadığım kampanyadır.
    furki uçurulursa biz kimle dalga geçeceğiz?
    zaten az daha bekleyin; secimlerden sonra, tıpkı geçtigimiz seçim sonrası gibi akp'ye sallamaya başlayacaktır.
  • amip gibi bölünerek çoğaldıkları için bitmezler. boşa giden bir çağrıdır.