şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
67 entry daha
  • https://youtu.be/zo_ivcv1taa

malum reklamda ilgimi çeken şey “hiç kullanmak istemeyeceğimiz bir şey ürettik” diye geçen cümle.

ben mi gerizekalıyım da anlamıyorum.

edit: buradaki “ben gerizekalı mıyım” bir ironiydi arkadaşlar. anlatmaya çalıştığın reklamın içeriğinin daha anlaşılır bir dille ifade edilmesi gerektiğiydi. gerçek zekaya sahip arkadaşlar güzelce başlık altında yorumlarını ve mesaj olarak düşüncelerini ifade ettiler. gerçek gerizekalılar ise hem mesaj hem de entry olarak “övöt görözökölösön” diye nefretleri kustular.
  • turkcellin arama kurtarma esnasında kullanılacak drone baz istasyonlarıdır.

arama kurtarma çalışmaları için üretildiklerinden dolayı. umarım bir felaket olmaz da hiç kullanmayız anlamında söylenmiş cümle.

yine de daha güzel anlatılabilirdi tabi.
  • bence gayet güzel anlatılmış dediğim hede.
  • daha ne anlatacak? gayet güzel bir reklam ve slogan örneğidir. adamlar bunu da düşündük ve yaptık ama umarız kullanmayı gerektirecek başa bir dert bela da gelmez demiş işte. illa her şey bilal’e anlatır gibi mi olmalı?
  • (bkz: allah göstermesin) demenin bir başka yolunun kullanıldığı normal reklama sahip araçlar. reklamın anlaşılmaması için bir sebep görmüyorum.
  • toplama bilgisayar yapip bilgisayar gelistirdim diyen ergen kadar drone toplamis firmanin urunudur. birbirine baglayip baglayip gelistirdik diye, milli diye cakmiyorlar mi, bayiliyorum.
  • buna inanan var mi ? düsük bütceli animasyon filmi cekmisler. teknolojik hangarlarina konan dronelar falan... cok komik. merak ediyorum... toplamda 3 drone'lari falan var mi acaba ?
  • gelmesini istemedikleri gün geldiğinde de nasıl çalışacağı şüpheli cihaz. belki de nasıl çalışacaklarından emin olmadıklarından hiç kullanmamayı diliyorlar. ayrıca çalışsa da faturalara hayvani miktarda "dronecell hizmet bedeli" ekleyecekleri kesin.
  • lazım olduğunda bir boka yaramadığı anlaşılacak teknolojidir.
  • d&r'dan kaliteli bir drone al. üzerine verici yerleştir. sonra ben teknolojik alet ürettim de ortamlarda.
70 entry daha