şükela:  tümü | bugün
  • sentinel'in light tavernindaki dota kahramanı.
  • sentinel in eskiden elfken lanetlenen ne yaşayan ne ölen süper kahraman.butterfly aldıktan sonra silence ardından frost arrow ve neşe dolu çığlıklar.
  • oyun başında öldürmez süründürür. attığı buzlu oklar adamı %40 yavaşlatır. bir de slience ı vardır ki lvl 4ünde 6 saniye sürer.

canı az olmakla birlikte bir lothar kasıldığı taktirde canavar gibi hero olur.

karşıya göre itemler değişse de bir the butterfly lother's edge monkey king bar drowumuza en çık yakışam itemlerdir.
  • skilleri aşağıdaki gibi olandır.

1. frost arrows: düşmanın movement speed ve attack speed'inin düşmesine sebep olur. 4. kademeye geldiğinde %40 ms, %20 attack speed düşürür.

2. silence: skilli attığınız alanda yer alan hero'ların belirli bir süreliğine de olsa skill kullanamamasına sebep olur. 4. seviyeye geldiğinde silence süresi 6sn olur.

3. trueshot aura: etrafta bulunan range saldırı yapan bütün müttefiklerin dmg artışını sağlar. 4. seviyede %28 artış sağlar.

4. marksmanship: passive olarak + agility verir. 4. seviyede +45 agility.
  • dota 2'de bir hero. birincil özelliği çeviklik* olup carry olarak kullanılabilir.

kısa künyesi: ranged, carry.

başlangıç statsları: 17 str, 26 agi, 15 int.
  • noob carrysi olan dota herosu.

silence at right click yap gerisini o halleder.
  • pekte noob heroesu degil gibi. cunku ben* oyunu ilk oynamaya başladigim zamanlarda kendisiyle pek hatta hic basarili degildim. ki kendisi dogru itemlar olmadan pekte basarili bir hero degil bence.
  • sadece oyunu oynamasını çok iyi bilmeyenlerin şikayet ettiği dota 2 herosudur. gayet çiroz ve çok kolay öldürülebilen bir herodur. competitive turnuvalarda açık olup seçilebilen bir hero olmasına rağmen neredeyse hiç tercih edilmez. çok güçlü olsa 1.3 milyon dolar uğruna birileri alırdı bence.

gerekli itemleri kasamaz, lane karşıtınıza deny yapamaz ve/veya ne zaman savaşa girip kaçacağınızı kesitremezseniz aynen şu cümleleri sarf edersiniz;

"bu heroyu millet coşturuyor ama ben niye bir b.k yapamıyorum?"

ve size şu cümleyi sarf ederler;

"f.cking noob..."