şükela:  tümü | bugün
 • bilgisayar oyunu satan site. daha önce diğer sitelerden de alışveriş yaptım ama bu siteyi özel kılan bazı özellikler var:

  1) bir kere türk oğlum adamlar. diğer sitelerdeki ecnebilere bir şey anlatcaz diye kırk takla atıyoruz.

  2) çeşitli forumlarda, forumlara özel indirim yapıyorlar. bunu sitelerine de yansıtıyorlar. mesela fifa 17 gibi yeni bir oyunda çok ciddi indirim yaptılar. herkese yaranamazsın. bu doğrudur ancak her sorulan soruya itinayla cevap verdiler. kendilerini o konuda taktir ettim.

  3) çevirimiçi destek çok başarılı. anlayışlı ve her şeyden önemlisi saygılı.

  4) fiyatlar uygun. günümüzde oyun almak ciddi anlamda bir lüks olmasına rağmen droyun ekibi çok uygun fiyatlarla bize güncel oyunları görebileceğiniz en uygun fiyatlara sunuyorlar.

  5) site tasarımı dandik değil. her şey yerli yerinde. belki biraz eksikleri olabilir ama daha iyi olacaklarına kesinlikle inanıyorum...

  orjinal oyun kazansın...
  droyun ekibinin başarılarının devamını dilerim..

  http://www.droyun.com/
 • nasıl bu kadar ucuza oyun sattıklarını anlayamadım açıkçası. en güncel örneklerden biri battlefield 1 bu sitede 110 tl. originde 60 euro, g2a da 142 tl ye satılan bir oyun bu. ki g2a nın genelde piyasanın çok altında sattığı bilinen bir gerçek.

  sitelerinde yardım kısmında oyunları nasıl ucuza sattıklarına dair açıklama da pek tatmin edici gelmedi.
  "en çok aldığımız sorulardan biri bu! droyun olarak oyuncuların her zaman yanındayız, sattığımız oyunlardan yüksek kar elde etmek yerine daha ucuza dağıtımını yaparak sürümden kazanmayı hedeflemekteyiz. yabancı ortaklarımız sayesinde kodları daha ucuza mal edip daha ucuza satmak misyon olarak edindiğimiz ilkelerdendir."

  fiyatlar güzel ancak sorun da orada. insanı kıllandıracak kadar güzel. yabancı ortaklar kim? siz bu kurlardan nasıl etkilenmiyorsunuz? bunlar hep deli sorular. bilen deneyimleyen biri varsa aydınlatsın ancak dışardan bakıldığında uzak durası geliyor insanın.
 • bf1 ön siparişi verdiğim oyun satıcısı site.

  sitenin tasarımı, ödeme ekranı vs. oldukça amatör. ama dh'deki ölücü arkadaşlara güvenerek bende dahil oldum sürece. sıkıntı çıkarsa duman ederiz adamları artık :)
 • an itibariyle başarıyla sonuçlanan bir alışveriş yaptığım site. şüphem olmadı değil ancak oyun çıkmadan keyleri teslim ettikleri için teşekkür ediyorum.*
 • aynı paraya yurtdışından 3 dakika içinde satın alabileceğim key için, türk firması kazansın diye kendilerinden alışveriş yaptığım site.

  sonuç: 3 saatte tamamlayabildim. güvenilir olduğunu söyleyebilirim ama çok amatörler. hele bir ödeme sistemleri var ki... neyse sövmeyeyim.
 • dün fifa 17 origin key'i alarak benim de kullanmış olduğum sitedir. 119 liraya aldım oyunu. ödemeyi gpay üzerinden kredi kartı ile gerçekleştirdim. hatta ödeme onayından önce gpay'den beni arayıp, onaylamamı istediler.

  sisteme gpay ile bakiye yükleyip, sonra da oyunu o bakiye ile aldım. sipariş yarım saat içinde tamamlandı. yarım saat içerisinde origin key siparişime eklendi. ayrıca sipariş tamamlanma süresi hakkında bilgi almak için canlı destekten yazdığımda yaklaşık 30 saniye içerisinde geri dönüş yapıldı bana. bu açıdan da memnun kaldım.

  bazı eksikleri, gedikleri var tabi ki ama genel anlamda epey memnun kaldım. ve sanırım şu an için alabileceğim en uygun fiyata fifa 17'yi almış oldum. 30 gb'lık oyun gece yatmadan evvel indi. bu akşam da oyuna başlayacağım.

  hizmete puanım: 9/10
 • hizmete puanım: 1/10

  00:30'a kadar çalışma saati yazmışlar ama 23:45'te aldığım oyunun key'ini bana 45 dk'da veremiyorsan bu site olmamış demektir.

  edit: çalışma saatinin 15 dk sonrasında teslim ettiler, demek ki yaptıkları işe önem veriyorlar. ön yargılı davrandığım için kusura bakmasınlar.

  hizmete puanım: 10/10
 • başta şüphelerim vardı nasıl bu kadar ucuza oyun satabiliyorlar diye fakat steam fiyatının yarı fiyatına oyun aldım.
  kendilerinden total war: warhammer aldım. bakımdan dolayı kod elime biraz geç ulaştı fakat zaten dışardaydım pek bişey kaybetmedim indirmeye vakit harcama açısından.
  umarım fiyat politikaları böyle devam eder.
 • kendilerinden önsiparişle mass effect andromeda'yı (fiyatı görünce şüphelenmiş olsam da) piyasa fiyatından bayağı aşağıda almıştım. oyun avrupa için açılmadan keyi göndermişler sağolsunlar. puanım 10/10
 • bugün üzerinden 49 liraya playerunknown's battlegrounds aldığım oyun sitesi. link gift şeklinde yolladılar ve türkiye kısıtlamalı idi oyun. büyük ihtimal bunun sayesinde fiyatları bu kadar kırabiliyorlar zira oyun steamde 69 lira. böyle devam ederlerse önleri açık gibi.